Przerażająco chuda Miley Cyrus. Media donoszą, że waży 39 kg

Miley Cyrus w ostatnim czasie drastycznie schudła. Piosenkarka jeszcze jakiś czas temu publikowała zdjęcia z umięśnionym ciałem, ale teraz zaczyna wyglądać już naprawdę przerażająco.

W sierpniu wszystkie media na świecie huczały na temat rozstania Miley Cyrus i Liama Hemswortjha. Nie musieliśmy długo czekać na nową miłość piosenkarki. Miley przez sześć tygodni spotykała się z Kaitlynn Carter. Niestety i ten związek nie przetrwał. Podobno Cyrus chce skupić się na karierze, ale jej najnowsze zdjęcia niepokoją fanów. Miley Cyrus jest na nich przeraźliwie chuda. 

Miley Cyrus waży 39 kg? 

Zagraniczny tabloid donosi, że Miley Cyrus tak bardzo schudła przez rozstanie z Liamem Hemsworthem. 

Ledwo je, jej brzuch niknie, a żebra przerażająco wystają. Kiedy je, to mały kawałek owocu lub garść orzechów.

- czytamy w New Weekly. 

 

Nie da się ukryć, że na tym zdjęciu gwiazda wygląda na mocno wychudzoną. Ktoś z bliskiego otoczenia gwiazdy donosi również, że Miley ucieka w używki i pali sporo marihuany

Kiedy pali, Miley widzi piękno na świecie i zapomina o bólu – mówi źródło – Uważa się za bardzo duchową i naprawdę wierzy, że palenie – i to, co z nią powoduje, sprawia, że karmi zarówno swoje ciało, jak i duszę, i jest potrzebne bardziej niż jakiekolwiek jedzenie.

Wakacje Miley Cyrus 

Obecnie Miley wspólnie z mamą i siostrą odpoczywają w Utah. Na Instagramie nie brakuje zdjęć z tej wyprawy. U boku piosenkarki pojawił się ktoś jeszcze. Chodzi oczywiście o kundelka o imieniu Beanie. 

 

Mamy nadzieję, że Miley wróci do swojej wysportowanej sylwetki sprzed kilku tygodnii. 

Zobacz też jak Sylwii Szostak, udało się wejść na właściwy tor, po tym, jak ważyła 39 kg. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.