Modelka Victoria's Secret podzieliła się swoim treningiem i planem żywieniowym. Wcale nie są trudne do wcielenia

Modelka Victoria's Secret, Josie Canseco, pokazała swój przykładowy trening i zdradziła, co je, by wyglądać atrakcyjnie. Dziewczyna reklamuje stroje kąpielowe i dba o to, by jej rutyna treningowa była zdrowa i efektywna. W czym tkwi jej sekret?

Modelki Victoria's Secret od lat uznawane są za najbardziej atrakcyjne dziewczyny w świecie modelingu. Aby pójść w pokazie tej marki, trzeba na to zapracować. Josie Canseco się to udało, zyskała miano Aniołka Victoria's Secret. Teraz postanowiła podzielić się informacjami na temat swojego planu żywieniowego i treningowego. Nie jest skomplikowany i opiera się na kilku podstawowych zasadach. 

Modelka Victoria's Secret podzieliła się swoim treningiem i planem żywieniowym

 

Modelka Victoria's Secret, Josie Canseco, jest ikoną marki i ostatnio ujawniła, że jej rutyna opiera się na równowadze i ogromnej sile muzyki. 22-letnia modelka lubi jej słuchać szczególnie podczas ćwiczeń cardio. 

Muzyka to tak naprawdę moja terapia. Wszystko, co w dużej mierze związane jest z muzyką, wprawia mnie w ruch


- opowiada. Zdradziła też, jaki jest jeden z jej ulubionych rodzajów aktywności.

Uwielbiam jeździć na rowerze, robię to cały czas

- wyznała w wywiadzie dla US Weekly

Josie przyznaje, że głównie zależy jej na znalezieniu równowagi w codziennych ćwiczeniach i żywieniu. Modelka opowiada, że jej dorastanie opierało się na uprawianiu sportów. Dla niej jest to rutynowa czynność, która wprowadza ją w dobry nastrój i dodaje pewności siebie. 

Canseco stawia również na regularne jedzenie i dietę bogatą w warzywa i białko. Zaznacza jednak, że nie należy przesadzać z jego ilością. Równowaga jest najważniejsza. 

Jedzenie pizzy i tego typu rzeczy jest w porządku, ale bycie w formie powinno być efektem ciężkiej pracy

- twierdzi modelka.

Trening pośladków poprawia wygląd i pozytywnie wpływa na kondycję ciała. Wykonywanie go regularnie może znacząco zmienić sylwetkę. Na wideo zobaczysz, jak to robić:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.