Ewa Chodakowska autorytetem Polaków w kwestii zdrowia. Obok lekarze

Ewa Chodakowska od lat zachęca Polaków do aktywnego stylu życia, który nie tylko zapewni im szczupłą sylwetkę, lecz także zdrowie. Okazuje się, że właśnie w kwestiach zdrowotnych ufamy Chodakowskiej najbardziej.

Ewa Chodakowska od wielu lat nazywana jest trenerką wszystkich Polek. Gwiazda nie tylko motywuje swoich fanów, ale również stara się ich edukować. Efekty widać w badaniu HealthWave przeprowadzonym przez agencję Wavemaker. Wynika z niego, że dla ankietowanych Ewa Chodakowska jest takim samym autorytetem w kwestiach zdrowotnych, jak lekarze. 

Ewa Chodakowska autorytetem Polaków w kwestii zdrowia

Ankietowani w badaniu odpowiadali na pytania związane ze zdrowiem. Zaskoczeniem może być uplasowanie się Ewy Chodakowskiej wspólnie z lekarzami na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o największe autorytety w tej kwestii. Na podium znalazła się również inna trenerka, a mianowicie Anna Lewandowska.

Ewa Chodakowska największym autorytetem zdrowotnym wśród PolakówEwa Chodakowska największym autorytetem zdrowotnym wśród Polaków materiały Health Wave

To, że ufamy lekarzom, jest oczywiste, bo przecież wierzymy w to, że po medycynie są oni specjalistami w swojej dziedzinie. Zaskoczeniem więc może być tak wysokie miejsce Ewy Chodakowskiej, która lekarzem nie jest. Niemniej jednak w erze Instagrama i innych social mediów możemy zaobserwować ogromny wpływ influencerów czy osób publicznych na nasze życie codzienne. 

Ewa Chodakowska od lat zachęca do zdrowego stylu życia 

Chyba nawet sama Ewa Chodakowska nie spodziewała się, że jej działania będą miały tak ogromny wpływ na życie tysięcy kobiet. Na Instagramie gwiazda regularnie publikuje metamorfozy swoich obserwatorek i fanek, które są naprawdę imponujące. Co więcej raz na jakiś czas najbardziej zaangażowane Ewa nagradza. Niedawno kilka kobiet, które przeszło imponującą metamorfozę z programami treningowymi Chodakowskiej, wystąpiło w kampanii jej marki Missionswim

Zobaczcie też, jak Sylwii Bombie udało się schudnąć prawie 30 kg! 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.