Magda Gessler schudła 15 kilogramów. Znamy jej jadłospis! Obiad brzmi pysznie, a robi się go w 10 minut

Magda Gessler od dłuższego czasu utrzymywała swoją dietę w tajemnicy. Czujni fani jednak od razu spostrzegli, że ich idolka bardzo szybko traci zbędne kilogramy. Teraz gwiazda zdradziła, w czym tkwi sekret jej pięknego wyglądu.

Magda Gessler już od dawna zachwyca swoim nowym wyglądem. Niedawno pojawiły się doniesienia o tym, że gwiazda schudła aż o cztery rozmiary, a teraz sama bohaterka postanowiła zabrać głos w tej sprawie. W ostatnim czasie straciła na wadze 15 kilogramów i wygląda lepiej, niż kiedykolwiek. Postanowiła zdradzić, co stoi za jej imponującą przemianą. 

Magda Gessler schudła 15 kilogramów

Magda Gessler pochwaliła się nową dietą. Podczas jednego z wywiadów wyjawiła, jak wygląda jej aktualny jadłospis. Swoją dietę przygotowała samodzielnie, a wszystkie dania są jej autorskiego pomysłu. Gwiazda przyznała, że całkowicie unika pieczywa i postawiła na spożywanie warzyw i niskokalorycznych produktów. Dodatkowo całkowicie unika alkoholu. 

 

Prowadząca "Kuchennych rewolucji" w rozmowie z Jastrząb Post wyznała, jak wygląda jej codzienna dieta. Do tej pory Gessler nie korzystała z pomocy i rad specjalistów, w tym dietetyków. 

Nie mam apetytu, takiego niesamowitego łaknienia. Zmniejszyłam, skurczyłam sobie żołądek całą moją historią i zazwyczaj jem na śniadanie biały ser, pomidor, kawę, sok z pomarańczy. Nie lubię pieczywa, nie przepadam. Jem skórkę od chleba rano, z masłem na grubo

- przyznała.

Później lubi jeść sałatę rzymską z parmezanem i oliwą z oliwek. To na ogół składa się na obiad gwiazdy. Gessler zmieniła swój sposób żywienia i stała się atrakcyjniejsza dla samej siebie i partnera.

Wbrew temu, co jedno zdjęcie mówi, to ja jestem niepijąca i niepaląca. Nigdy w życiu nie byłam pijana. Nigdy. Nikt w życiu mnie nie widział pijanej. To jest ta pogłoska, którą bym najbardziej chciała… a zresztą nie muszę

- dodała stanowczo. 

Jak widać dieta Magdy Gessler jest przemyślana i opiera się na doświadczeniu kulinarnym znanej restauratorki. Gwiazda, dzięki swojemu postanowieniu, schudła 15 kilogramów i nie zamierza myśleć o efekcie jojo. Zdrowy i przemyślany jadłospis okazał się strzałem w dziesiątkę podczas odchudzania.

W procesie odchudzania, oprócz przemyślanej diety, może także pomóc dobry trening. Mamy na niego sposób

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.