Edyta Herbuś zdradza swój sposób na seksowne ciało. Jest nietypowy, ale skuteczny

Edyta Herbuś od lata może się pochwalić szczupłą i seksowną sylwetką. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, jak dba o formę. Okazuje się, że dużą rolę w jej diecie odgrywają... zioła!

Edyta Herbuś przez wiele lat dumnie reprezentowała nasz kraj na zawodach tanecznych. Możemy podejrzewać, że to właśnie taniec miał ogromny wpływ na to, w jakiej formie obecnie jest gwiazda. W końcu mówi się, że ciało niektórych rzeczy nie zapomina. Oczywiście, Edyta nauczona przez tyle lat dyscypliny nadal dba o swoją sylwetkę. Jak? 

Dieta Edyty Herbuś 

W jednym z ostatnich wywiadów Edyta Herbuś wyznała, że w jej diecie nie może zabraknąć naturalnych składników. 

Moje ulubione to mięta, kolendra, lubczyk, rozmaryn i melisa. Zjadam świeże zioła ze smakiem. Dodaję je do wszelkich potraw i do wody. To według mnie najlepsze kosmetyki upiększające. Swoimi właściwościami świetnie zastępują chemiczne środki. 

- przyznała w rozmowie z "Faktem". 

Prawdą jest, że niektóre z ziół nie tylko korzystnie wpływają na nasz metabolizm, a tym samym utrzymanie szczupłej sylwetki, ale również świetnie sprawdzą się jako tanie metody na piękną i gładką cerę. 

Np. olejek z drzewa herbacianego ma działanie antybakteryjne, rumianek rzymski jest dobry na ból głowy i stany zapalne, a lawenda przeciw komarom.

- dodała Edyta. 

W ostatnim czasie również Magda Gessler zdradziła nam swój sposób na szczupłą sylwetkę. Zobaczcie, co sprawia, że gwiazda tak świetnie się teraz czuje. 

Zobacz wideo

Jak trenuje Edyta Herbuś? 

Pod jednym ze zdjęć na Instagramie Edyta Herbuś napisała, że jej sposobem na urodę poza zdrowym odżywianiem, świeżymi sokami i ziołami jest joga. Gwiazda wspomniała o tym także w jednym z wywiadów. 

[...] Przy dynamicznej ashtandze, którą ja uprawiam, połączonej z tym właściwym oddechem jest to kumulowanie energii i dbanie o ten właściwy przepływ. Ja po godzinnej jodze wcale nie jestem wyciszona tylko wręcz przeciwnie, jestem totalnie pobudzona Odzyskuję taką swoją wewnętrzną moc. [...] Dla mnie joga stała się też częścią takiej filozofii życiowej, związanej ze zdrowym odżywianiem, z systematycznym treningiem i z życiem z pasją i to wszystko razem powoduje, że właśnie jestem szczęśliwym człowiekiem. Nie wyciszonym, tylko właśnie bardzo doenergetyzowanym w naturalny sposób, taką swoją wewnętrzną mocą.

 - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z WP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.