Chris Hemsworth pokazał, jak wygląda jego trening. Widać zmęczenie i pot

Chris Hemsworth pokazał ostatnio na swoim Instagramie, jak wygląda jego przykładowy trening w domowej siłowni. Aktor niedawno skończył 36 lat i może pochwalić się naprawdę wysportowanym ciałem. Jaki jest jego sekret?

Chris Hemsworth jest aktorem, który nie boi się filmowych wyzwań. Popularność zdobył dzięki swojej kultowej już roli Thora w kinowej adaptacji komiksowego hitu Marvela. Do roli musiał sporo się przygotowywać, także pod kątem kondycji i wytrzymałości. Jak widać, pasja do sportu pozostała, a najnowsze nagranie jego treningu pokazuje, że aktor wciąż jest w świetnej formie. 

Chris Hemsworth zdradził, jak wygląda jego trening

Chris Hemsworth zdradził, jak wygląda jego przykładowy trening, w którym udział wzięli także trener personalny Luke Zocchi i Jorge Blanco. Mężczyźni na nagraniu ćwiczą naprawdę ciężko - wykonują przysiady z kettlebell, wyskoki oraz podnoszą ciężary. Trening wygląda bardzo intensywnie. 

 

Aktor sprawiał wrażenie mocno zmęczonego i widać było, że ćwiczenia przez niego wykonywane są naprawdę ciężkie. 

Przed moją rolą w "Thorze" byłem dużo szczuplejszy

- wyznał Hemsworth w rozmowie z "Men's Health".

Wiele moich treningów opierało się na treningu kardio. Pierwsze osiem miesięcy było naprawdę trudne. Teraz czuję, że mógłbym to wszystko osiągnąć w ciągu ośmiu tygodni

- dodał. 

Aktor zdradził także, że spożywa znacznie więcej produktów pochodzenia roślinnego, niż kiedyś. Na początku swojej zmiany popełniał błędy żywieniowe, na przykład jadł sporo ciężkiego mięsa. Chris uwielbia także ćwiczyć przy dobrej muzyce. Zazwyczaj wybiera utwory ulubionego zespołu - The Teskey Brothers. Jego ulubionym "cheat mealem" jest pizza z ananasem. 

Intensywne treningi mogą przynieść wiele korzyści dla ciała. Znamy idealny przepis na turbo spalanie kalorii

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.