Jessica Simpson po ciąży schudła 45 kilogramów. Zajęło jej to pół roku. Wygląda teraz świetnie

Jessica Simpson w marcu urodziła swoje trzecie dziecko. Gwiazda w ciąży sporo przytyła i ważyła 109 kilogramów. W sześć miesięcy po porodzie schudła 45 kilo. Teraz wygląda naprawdę świetnie i tłumaczy, jak tego dokonała.

Jessica Simpson dopiero co urodziła swoje trzecie dziecko, a już udało się jej schudnąć aż 45 kilogramów. Zrzucanie zbędnych kilogramów po ciąży zajęło jej dokładnie sześć miesięcy. Gwiazda wygląda teraz naprawdę świetnie. To jednak nie pierwsza taka metamorfoza w wykonaniu amerykańskiej aktorki. Po narodzinach swojego drugiego dziecka udało się jej zrzucić aż 30 kilogramów.

Jessica Simpson schudła 45 kilogramów po ciąży

Jessica Simpson po trzeciej ciąży postanowiła powtórzyć swój sukces i tym razem zbiła swoją wagę ze 109 kilogramów do 63. Przemiana zajęła jej dokładnie pół roku. Aktorka wygląda teraz lepiej niż kiedykolwiek, ale nie ukrywa, jak wiele poświęcenia i wysiłku wymagała od niej ta przemiana.

 
Jestem dumna z tego, że znów mogę czuć się sobą. Wydawało mi się, że to zupełnie niemożliwe, jednak postanowiłam ciężej pracować

- wyznała pod najnowszym zdjęciem na Instagramie. 

Nie tylko Jessica Simpson chwali się swoim wyglądem po ciąży. Także polska celebrytka, Sylwia Bomba, pokazała, jak wraca do formy po porodzie. 

Zobacz wideo

Jaki jest więc sekret nowego wyglądu gwiazdy? Była przede wszystkim zdeterminowana i pragnęła osiągnąć wyznaczony cel. 

Dużo chodziłam - podczas spacerów nie tylko spalałam kalorie, lecz także oczyszczałam umysł

- wyznała Simpson podczas rozmowy z magazynem "People"

Jessica Simpson podczas ciąży ważyła 109 kilogramów. Gwiazda nie czuła się dobrze ze swoim ciałem i postanowiła to zmienić. Podczas swojego odchudzania odkryła między innymi, że kalafior to warzywo, które naprawdę pomaga w utracie kilogramów.

Że też wcześniej nie wiedziałam, że można nim zastąpić prawie wszystko?

- zastanawia się aktorka. 

Jessica karmiła swoje nowo narodzone dziecko piersią, więc to także mogło przyczynić się do szybszego pozbycia się kilogramów. Podczas całego dnia karmienia można spalić nawet 300-500 kalorii. Być może na tak szybką utratę wagi miały wpływ także inne czynniki związane z regeneracją organizmu po ciąży. Niestety, nie znamy dokładnego planu żywieniowego ani treningowego gwiazdy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.