Halle Berry kończy 53 lata. Niedawno podzieliła się swoimi sposobami na zdrowe ciało

Halle Berry można bez przeszkód nazywać najbardziej wysportowaną kobietą w Hollywood. W tym roku gwiazda skończyła 53 lata, a jej ciało w ogóle nie zdradza jej wieku. Ostatnio wyznała, jakie ma sposoby na tak wyjątkowy wygląd.

Halle Berry ciężko pracuje nad swoim ciałem i chętnie dzieli się ze swoimi fanami ciekawostkami na temat stosowanej diety i pokazuje wykonywane treningi. Na swoim Instagramie zamieszcza także zdjęcia ze swoich ćwiczeń i prezentuje świetną formę. Aktorka skończyła właśnie 53 lata i może pochwalić się nienaganną figurą. Jakie są jej sposoby na zdrowy i piękny wygląd? 

Halle Berry o swoich sposobach na zdrowe ciało

Halle Berry przede wszystkim stawia na regularny trening. Dla niej nie istnieją żadne wymówki. Jeśli akurat narzeka na ból kolana, stara się wykonywać inne, mniej obciążające ćwiczenia. Wraz z partnerem treningowym, Thomasem Peterlee, zamieszcza na Instagramie sporo inspirujących zdjęć. Partner do ćwiczeń to według aktorki najważniejszy aspekt każdego treningu. Jest nieocenioną motywacją i zabezpieczeniem podczas wykonywania trudniejszych ćwiczeń. I w końcu, trening we dwójkę daje dużo więcej radości. 

 

Halle Berry zwraca także uwagę na rozgrzewkę. Według niej to najważniejszy element każdej aktywności fizycznej. Rozciąganie i odpowiednie przygotowanie może uchronić ciało przed urazami. Warto także korzystać z pomocy i wskazówek ekspertów, którzy zawsze doradzą i podpowiedzą. 

Aktorka uwielbia wykonywać trening z przenoszeniem opon. 

Treningi z oponami nie tylko rzucają ci wyzwanie, wydobywając z ciebie wojownika, lecz są także idealnym sposobem na pracę zarówno nad sylwetką, jak i układem krążenia. Czy może być coś lepszego?

- zapytała na swoim Instagramie

Podpowiada także, by zrobić swoje własne przyrządy do ćwiczeń i tworzyć plan posiłków. Pomoże on usystematyzować odżywianie i pokryć je z rutyną ćwiczeń. Codziennie rano powinno rozpoczynać się dzień od nawodnienia organizmu. Berry wypija szklankę wody z cytryną na czczo i świetnie się po niej czuje, ponieważ jej organizm pobudza się do pracy. 

Aktorka chętnie wykonuje także treningi obwodowe na mięśnie brzucha. To kojąco wpływa na rdzeń kręgowy i kondycję kręgosłupa. 

Halle zwraca także uwagę na samoakceptację. Podczas ćwiczeń warto obserwować swoje ciało i słuchać jego potrzeb. Nie zawsze na treningu trzeba dawać z siebie 100 procent. Czasem wystarczy po prostu mała aktywność fizyczna, by poczuć się lepiej i zdrowiej. 

 

Nie tylko treningi wykonywane przez Halle Berry pozytywnie wpływają na organizm. Kinga Rusin na przykład preferuje ćwiczenia rehabilitacyjne, które bardzo sobie chwali. Zobaczcie wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA