Mężczyzna schudł prawie 4 kg podczas sześciogodzinnego treningu "Iron Man". Efekt robi wrażenie

Pewien sportowy youtuber przygotowywał się do treningu "Iron Man" od maja bieżącego roku. Trenował wytrzymałość, sprawność oraz siłę. Niedawno podzielił się nagraniem, na którym widać, jak traci w oczach prawie 4 kilogramy podczas treningu, który trwał równo 6 godzin.

Mężczyzna przygotowywał się do wyzwania równo trzy miesiące. Na ćwiczenia poświęcał sześć dni w tygodniu i wykonywał głównie godzinną jazdę rowerem i 10-minutowy bieg. Tuż przed rozpoczęciem treningów, sportowiec ważył 90 kilogramów i uważał się za normalnie wyglądające mężczyznę. 

Sportowiec traci 4 kilogramy na wadze po treningu "Iron Man"

Nick Bare, bo tak nazywa się odważny śmiałek, podjął się nie lada wyzwania. Triatlon Iron Mana to prawdziwie eksploatujący trening, do którego ludzie przygotowują się nieraz miesiącami. Podobnie było i w przypadku Nicka. Wielu sportowców otwarcie przyznaje, że do planowania ćwiczeń przygotowujących do triatlonu wymaga się wiele cierpliwości. Profesjonaliści poświęcają około 18 godzin tygodniowo na doskonalenie swoich umiejętności. 

 

Wyzwanie Iron Man składa się z kilku etapów. Na pierwszym z nich Bare musiał pokonać czterogodzinną trasę na rowerze, podzieloną na dwie sekcje - jedna prowadziła przez miasta, natomiast druga przez już przez resztę kraju. Łącznie miał do przejechania 110 kilometrów. Po uzupełnieniu elektrolitów, przyszedł czas na bieg. Do pokonania miał dokładnie 20 kilometrów w czasie 2 godzin. 

Całe wyzwanie odbywało się w ogromnym upale. Dopiero po zakończeniu triatlonu okazało się, że mężczyzna automatycznie stał się chudszy o 4 kilogramy. Dzień Nicka uwieńczył wysokokaloryczny posiłek i kilka litrów wody, która potrzebna była do uzupełnienia braków. Swój wysiłek postanowił uwiecznić na jednym z video. 

 

Wyzwanie podjęte przez Nicka Bare'go to niesłychany wysiłek. Aby mu sprostać potrzebne są długotrwałe i intensywne treningi, najlepiej pod czujnym okiem specjalisty. Triatlon "Iron Man" nie jest zwykłym treningiem, należy podejść do niego w przemyślany i odpowiedzialny sposób. \

Ciekawe treningi można także wykonywać w domu. Zobaczcie, jaki patent ma na to znana gwiazda muzyczna 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.