Matka czwórki dzieci przeszła niesamowitą metamorfozę i schudła aż o cztery rozmiary

Lizzy Owen to 33-latka, która po czwartej ciąży zupełnie przestała akceptować swój wygląd. Postrzegała siebie jedynie w negatywnych barwach, aż w końcu postanowiła coś zmienić w swoim życiu. Z pomocą specjalistów zaczęła mieścić się w ubrani w ponad cztery mniejszym rozmiarze.

33-latka z Lincoln postanowiła zapisać się do grupy promującej dietę Slimming World, która polega na jedzeniu jedynie produktów ze specjalnie przygotowanej listy. Dzięki niej udało jej się sporo schudnąć i zacząć nosić ubrania aż o cztery rozmiary mniejsze. Co najważniejsze dla samej Owen, nie musiała rezygnować ze swojego ulubionego jedzenia - czekolady. 

Przed dołączeniem do Slimming World byłam bardzo smutna, zmęczona i moja pewność siebie była naprawdę niska. Męczyłam się wchodząc po schodach

- wyznaje Lizzy w rozmowie z "The Sun"

Moment przełomowy pojawił się, gdy członkowie rodziny zaczęli zauważać problemy kobiety. Najważniejszym głosem okazał się ten należący do cioci Lizzy. To ona namówiła ją do zainteresowania się grupą Slimming World. 

 

Od tamtego czasu kobieta schudła z rozmiaru XL do rozmiaru M i wreszcie dobrze poczuła się w swoim ciele. Nowy styl życia przyczynił się do odbudowy pewności siebie i do rozpoczęcia nowego życia. 

Dieta Slimming World została wprowadzona przez firmę odchudzającą z Derbyshire, stworzoną przez Margaret Miles-Bramwell w 1969 roku. Ma ona za zadaniem zoptymalizować żywność. Osoby rozpoczynające dietę dostają listę żywności, którą można jeść w nieograniczonych ilościach. 

 

Te gwiazdy naprawdę sporo schudły. Zobacz, jaką metamorfozę przeszły

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.