Britney Spears pokazała, jakie ćwiczenia wykonuje. Fanów zaniepokoił jeden szczegół

Britney Spears nie odpuszcza i wciąż stara się wrócić do formy sprzed lat i znów mieścić się w szczupłe jeansy. Ostatnio na swoim Instagramie pokazała dokładnie, jakie ćwiczenia wykonuje. Fanów jednak zaniepokoił jeden szczegół w wyglądzie ich idolki.

Britney Spears to mocno kontrowersyjna postać w show biznesie, o której swego czasu pisało się wiele. Ostatnio jednak gwiazda udowadnia, że jej aktualna figura to efekt dobrze dobranej diety i racjonalnych ćwiczeń. Tym razem piosenkarka zdecydowała się pokazać, jakie ćwiczenia dokładnie wykonuje i ile czasu zajmuje jej trening. Fanów jednak od razu zaniepokoił pewien szczegół w wyglądzie piosenkarki.

Britney Spears pokazała, jakie ćwiczenia wykonuje

Britney Spears pokazała swoim fanom, jakie ćwiczenia dokładne wykonuje i z czego składa się jej trening. Pomimo tego, że całość komponuje się naprawdę imponująco, a piosenkarka wygląda na zdeterminowaną, fani od razu zwrócili swoją uwagę na wygląd Spears. W ich ocenie wygląda ona na mocno zmęczoną. Wszystko przez zbyt mocny makijaż w trakcie wykonywania treningu. Nagranie wzbudziło więc niemałe obawy i spekulacje. 

 
Uwielbiam Cię, dziewczyno, ale proszę - zmień makijaż
Pamiętaj, by trzymać głowę prosto, gdy używasz ciężarków. Nie musisz rzucać nią na boki
Jeśli pragniesz mieć zdrową cerę, po prostu nie używaj makijażu 
Wyglądasz bardzo niezdrowo

- pojawiły się głosy pod nagraniem z treningu.

Jak widać, Spears nie zareagowała w ogóle na krytykę i nie odniosła się do negatywnych komentarzy na jej temat. Na swoim koncie na Instagramie, gwiazda publikowała już kilka filmików z ćwiczeń, a na każdym z nich pojawia się w pełnym makijażu. 

Jesteście ciekawi, jakie jeszcze ćwiczenia wykonuje Britney Spears? Zobaczcie nasze video

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.