Małgorzata Socha odsłoniła wysportowane ciało. To dzięki Annie Lewandowskiej tak wygląda?

Małgorzata Socha obecnie przebywa na wakacjach, ale nawet podczas urlopu nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Aktorka na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym doskonale widać jak bardzo ma wysportowane ciało.

Małgorzata Socha jest mamą trójki dzieci, ale patrząc na jej figurę ciężko w to uwierzyć. Aktorka w ostatnim czasie podkręciła tempo, a efekty są widoczne gołym okiem. 

Małgorzata Socha pokazała wysportowane ciało 

Media już niejednokrotnie pisały o tym, że Małgorzata Socha ma figurę modelki. Nie sposób się z tym nie zgodzić. Szczupłe i smukłe nogi to tylko jeden z jej atutów. Kolejny to z pewnością płaski brzuch, który aktorka właśnie odsłoniła na najnowszym zdjęciu. 

 

Nad sylwetką Małgorzaty Sochy zachwyca się nawet Julia Wieniawa, która pod zdjęciem napisała: 

Ale forma, wow.

Widać, że gwiazda mocno wkręciła się w regularną aktywność fizyczną, bo nawet podczas wakacji nie rezygnuje z biegania. Na jej Instagramie można znaleźć sporo zdjęć z treningów. 

Wakacje i poranne bieganie na plaży...

- napisała pod jednym ze zdjęć. 

Jak Małgorzata Socha dba o sylwetkę?

Kilka miesięcy temu Małgorzata Socha pojechała do Zakopanego na weekend treningowy z teamem Anny Lewandowskiej. Wtedy aktorka przyznała, że wcale nie było łatwo. 

Ile to się trzeba naskakać, żeby spalić choćby czekoladę. Nigdy więcej batonika!!! Obiecuję.

- skomentowała swoje zdjęcie po jednym z treningów. 

Od tego momentu na profilu Małgorzaty Sochy zaczęły pojawiać się regularne zdjęcia z treningów i biegania. Z kolei kilka tygodni temu aktorka wzięła udział w kolejnym obozie Anny Lewandowskiej, czyli 'Healthy Mama Camp', na który przyjechała z trójką swoich dzieci. 

Możemy podejrzewać, że Anna Lewandowska miała ogromny wpływ na sportowe życie Małgorzaty Sochy, ale nie da się ukryć, że to jej ciężka praca przyniosła niesamowite efekty. Najnowsze zdjęcie, na którym gwiazda odsłania płaski brzuch, jest na to doskonałym dowodem. 

Jak wyglądają obozy Anny Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś? Trenerka nam o tym opowiedziała. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.