Anna Lewandowska pokazała, jak trenuje z Klarą. Fanki nie dowierzają

Anna Lewandowska już nie raz pokazywała w swoich social mediach, jak trenuje ze swoją córką Klarą. Tym razem trening, który zaproponowała, zdecydowanie różni się od poprzednich.

Anna Lewandowska ponad dwa lata temu została mamą. Także podczas ciąży trenerka była bardzo aktywna fizycznie i nawet nagrała płytę treningową z brzuszkiem "Healhty Mom by Ann". Odkąd Klara pojawiła się na świecie na Instagramie Lewandowskiej mogliśmy już nie raz oglądać takie zdjęcia, czy nagrania, na których córka sportowców dzielnie dopingowała mamę, albo nawet wspólnie z nią ćwiczyła. 

Czy Anna Lewandowska zmusza swoją córkę do ćwiczeń? Oczywiście nie! Zobaczcie, co nam o tym powiedziała w programie "Przerwa na kawę". 

Zobacz wideo

Anna Lewandowska pokazała nowy trening z Klarą 

Jakiś czas temu Anna Lewandowska zorganizowała pierwszą edycję obozu dla mam z dziećmi, czyli Healthy Mama Camp, na którym ze swoimi córkami trenowała nawet Małgorzata Socha. Od dłuższego czasu Lewandowska udowadnia, że trening z dzieckiem może być dla mamy świetną aktywnością fizyczną, a dla dziecka zabawą. Tym razem trenerka na swoim Instagramie opublikowała krótkie nagranie, na którym widać jak ćwiczyć z dzieckiem i wózkiem. 

 

Anna Lewandowska w swojej bogatej ofercie biznesowej ma również aplikację Diet&Training by Ann, gdzie można znaleźć mnóstwo najróżniejszych planów treningów. Czy już wkrótce pojawią się tam również ćwiczenia dla mam? Biorąc pod uwagę zainteresowanie jej fanek, może tak się zdarzyć. Zresztą "Lewa" pod krótkim nagraniem zapytała swoje obserwatorki, czy chciałyby taki trening. 

Trening z wózkiem w aplikacji to byłoby coś!

- komentowały fanki. 

Wiele kobiet było zaskoczone również tym, jak grzecznie Klara siedzi w wózku podczas ćwiczeń swojej mamy. 

Moje dziecko by tak grzecznie nie siedziało.
Moje dziecko to by chciało zaraz "mama wyyyyyjść" i dopiero by był trening.

- pisały. 

Nie da się ukryć, że dla Klary prawdopodobnie taki widok jest jak chleb powszedni, dlatego grzecznie siedziała w wózku, ale jeżeli obserwujecie Annę Lewandowską, to pewnie wiecie, że na co dzień 2-latka ma mnóstwo energii, o czym zresztą trenerka opowiadała w rozmowie z nami w "Przerwie na kawę".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.