Malwina Wędzikowska zaskakuje bardzo płaskim brzuchem. Pokazała zdjęcie z siłowni

Malwina Wędzikowska prowadzi aktywny tryb życia i udowadnia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Kadrami z życia bardzo często dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie. Tym razem zamieściła zdjęcie, na którym widać jej bardzo płaski brzuch.

Malwina Wędzikowska to 38-letnia stylistka, która pracuje między innymi z artystami występującymi w "Tańcu z gwiazdami". Jej stylizacje są zaskakujące i pełne unikalnego stylu. Podobna jest i sama Wędzikowska, która zachwyca idealną sylwetką i kondycją. Tym razem zaskoczyła swoich obserwatorów naprawdę wysportowanym brzuchem.

Malwina Wędzikowska zaskakuje bardzo płaskim brzuchem

Malwina Wędzikowska lubi dbać o swoje ciało i jak widać, jest to priorytet w jej życiu. Stylistka miała także epizod z dietą dr Dąbrowskiej. Interesuje się zdrowym odżywianiem i jest regularną bywalczynią sal treningowych. Aktywność fizyczna sprawia jej wiele radości i buduje godną pozazdroszczenia formę. 

Malwina WędzikowskaMalwina Wędzikowska https://www.instagram.com/malwinawedzikowska/?hl=pl

Jej mega płaski brzuch robi wrażenie. Malwina praktykuje także jogę, która wycisza jej ciało i pozwala poukładać myśli. Stylistka podchodzi racjonalnie do wszystkich treningów i diet, jakie stosuje. Pomimo 38 lat na karku, wygląda wspaniale i chwali się swoją nienaganną sylwetką w mediach społecznościowych. 

Co ciekawe, Anna Wendzikowska i Malwina Wędzikowska to kuzynki. Ich dziadkowie byli braćmi, a odmienna pisownia nazwisk to zwykły błąd urzędników. 

Malwina Wędzikowska stylizuje między innymi gwiazdy z "Tańca z gwiazdami". Zobaczcie, jak prezentowała się Justyna Żyła w strojach jej pomysłu. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.