Tylko u nas! Gessler: Ja teraz kwitnę. Wegeterianizm i taniec to jej przepis. "Pomaga na seks i zmysłowe podrywanie"

Magda Gessler na początku roku przyznała, że drastycznie zmieniła dietę. W jej menu nie znajdziecie już mięsa, co z pewnością mogło zaskoczyć wielu fanów. Restauratorka zdradziła również, że taniec pomaga jej w wielu sferach życiowych.

Wiadomość o wegetarianizmie Magdy Gessler dla wielu mogła być szokująca, bo przecież w programie "Kuchenne rewolucje" potrawy mięsne pojawiają się dość często. Podczas konferencji w restauracji "U Fukiera" zapytaliśmy gwiazdę, czy rzeczywiście cały czas jest na diecie wegetariańskiej. Takiej odpowiedzi mogła nam udzielić tylko Magda Gessler. 

Zobacz wideo

I wszystko jest jasne! Posiłki Magdy Gessler wyglądają jak zielone liście, a dzięki temu ona kwitnie. Samo zdrowie

Magda Gessler na diecie wegetariańskiej 

Jeszcze niedawno w rozmowie z Party.pl Magda wyznała, że zmianę nawyków żywieniowych zawdzięcza swojemu synowi Tadeuszowi Mullerowi, ale również i swoim znajomym lekarzom. Twierdzą oni, że wegetarianizm minimalizuje ryzyko powstania nowotworów.

Moja dieta obfituje teraz głównie w warzywa i kasze. Uwielbiam awokado, pomidory, bakłażany, granaty, owoce mango i ubóstwiam maliny. Przez cały dzień piję też ciepłą wodę.

- powiedziała Magda w rozmowie z Party.pl. 

#GesslerChallenge trwa 

Jednak dieta to nie wszystko. Ważny jest też taniec, czyli #GesslerChallenge, który od kilku tygodni podbija sieć. O co w nim chodzi? Wszystko zaczęło się od słynnego tańca Magdy, jej córki Laury oraz Waldemara Kozerawskiego. Przypomnijmy to sobie: 

 

Taneczny krok podchwycili fani restauratorki, którzy podjęli wyzwanie #GesslerChallenge i tańczyli wszędzie, gdzie tylko się da: w szkole, w pracy, restauracji czy w pociągu. 

Ale to nie koniec. Okazuje się, że taneczne wyzwanie Magdy Gessler nie tylko wciąż trwa, ale już wkrótce pojawi się w nim ktoś jeszcze. W rozmowie z nami restauratorka przyznała, że tańczyć będzie z... Michałem Pirógiem. W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejne nagrania tańczącej gwiazdy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.