Słynna trenerka fitness pokazała swoje ciało tuż po porodzie. Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy

Paige Hathaway to światowej sławy trenerka fitness, która ostatnio urodziła swoją pierwszą córkę. Na swoim Instagramie zdecydowała się pokazać zdjęcia, na których widać jej ciało kilka dni po porodzie.

Paige Hathaway na swoim Instagramie zebrała ponad 4 miliony obserwatorów i ostatnio zdecydowała się publicznie opowiedzieć o pierwszych dniach tuż po porodzie. Uwieczniła także swoje ciało i nowo narodzoną córeczkę. Ten wpis mocno poruszył obserwatorów trenerki i wywołał nagłą falę komentarzy. Wszystko przez kontrowersje wokół jej wyglądu i tego, jak naprawdę kobiety wyglądają zaraz po ciąży. 

Słynna trenerka fitness pokazała swoje ciało tuż po porodzie

Paige Hathaway już od lat jest rozpoznawalną sportsmanką, która ma na swoim koncie liczne osiągnięcia. Tym razem postanowiła zabrać głos w sprawie wyglądu kobiecego ciała. Jej wpis jest mocny i może wzbudzić wiele kontrowersji, głównie ze względu poruszony otwarcie temat tabu. 

 
Kiedy patrzę w lustro, ledwo siebie rozpoznaję. Ostatnie 4-5 dni było ciężkie, wydaje mi się, że nikt nie przygotowuje cię na ten czas po porodzie

- napisała pod zdjęciem trenerka. 

Hathaway także otwarcie mówi o dolegliwościach, które dopadły ją tuż po porodzie. Żali się na hemoroidy, obolałe plecy i sutki oraz na skurcze, które wywołane są powrotem ciała do naturalnych rozmiarów. Dodaje jednak, że cały ten ból jest wart uśmiechu jej nowo narodzonej córeczki. 

Instruktorka fitness wyznaje również, że po porodzie stała się dużo silniejsza. Co prawda zyskała na wadze ponad 20 kilogramów, jednak szybko tłumaczy, czym ta waga została spowodowana. Wymienia: łożysko, tłuszcz, wodę i inne towarzyszące ciąży zjawiska, które są jak najbardziej naturalne. Obecnie Hathaway wyczekuje powrotu do swojej rutyny sprzed ciąży. 

Cierpliwość i rozwaga to w tym momencie kluczowe aspekty życia trenerki. Do wyglądu swojego ciała podchodzi z ogromną rezerwą i pozwala mu wrócić do naturalnego wyglądu w swoim tempie. Aktualnie skupia się na byciu zdrową i regularnym karmieniu córki. We wpisie zaznacza także, że darzy swoje ciało dużo większym uznaniem, niż choćby przed ciążą. 

Ciało kobiety jest absolutnie niesamowite
Jesteś wspaniała!
Prawda! Dlatego kobiety są tak silne w środku i na zewnątrz


- komentowali pod zdjęciem fani trenerki. 

 

Jak widać Paige Hathaway daje wspaniały przykład innym kobietom w ciąży lub tuż po porodzie i tłumaczy, że ciało kobiety może funkcjonować według swoich własnych zasad. Nie należy go pośpieszać, ani narzucać mu żadnych reguł. 

Ta kobieta udowadnia, że także po ciąży może być fit mamą. Zobaczcie nasz wywiad

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.