Agnieszka Sienkiewicz smacznie zaczyna dzień. Gwiazda zdradziła, co je na śniadanie

Agnieszka Sienkiewicz niedawno urodziła swoje drugie dziecko. Aktorka bardzo ceni sobie prywatność, jednak czasem zdarza się jej przemycić do internetu kilka kadrów z życia. Ostatnio zdradziła na przykład, co je na śniadanie.

Agnieszka Sienkiewicz jest mamą dwójki dzieci. Jej najmłodsza córka niedawno pojawiła się na świecie i jest oczkiem w głowie rodziców. Kilka miesięcy temu aktorka zaskoczyła obserwatorów swoim samoistnie nie znikającym, poporodowym brzuszkiem. Gwiazda do tej pory prowadziła aktywny tryb życia, a także i teraz lubi dzielić się z obserwatorami kadrami, na których przemyca różne ciekawostki ze swojego życia. 

Agnieszka Sienkiewicz zdradziła, co je na śniadanie

Agnieszka Sienkiewicz od dawna dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami, na których stara się pokazywać prawdziwe życie. W ubiegłym roku ze śmiechem wyznała, że wakacji nie spędziła ani z ćwiczeniami Ewy Chodakowskiej, ani z batonikami od Lewandowskiej. Na swoim profilu na Instagramie pokazała natomiast, co zdarza się jej jeść na śniadanie. 

 

Jak widać, aktorka stara się jeść zdrowo i wybiera produkty lekkie, bez tłuszczu i zbędnych kalorii. Na talerzu znajdują się kawałki jajek, awokado i chude mięso. Gwiazda przykłada sporą wagę do tego, co aktualnie spożywa. Możliwe, że wpływa na to także fakt, że karmi swoją nowo narodzoną córkę, Marysię. 

Agnieszka Sienkiewicz zaplanowała już nieco dłuższy urlop macierzyński, dlatego nie zamierza wrócić na plan zdjęciowy serialu "Przyjaciółek". Zrezygnowała z roli na rzecz opieki nad starszą z córek - Zosią, a także ze względu na zbliżający się wtedy wielkimi krokami poród. Jej serialowa postać pojawi się co prawda w najnowszym sezonie, ale będzie jej znacznie mniej. 

Zobaczcie, jak inna kobieta udowadnia, że można być fit mamą w programie "Przerwa na kawę":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.