Kasia Dziurska zdradziła przepis na efektywny trening. Może go wykonać każdy, nawet w domu

Kasia Dziurska o swoje ciało i kondycję dba niemalże restrykcyjnie. Instruktorka fitness pozostaje nieustannie aktywna - zarówno na treningach, jak i w życiu prywatnym. Związana jest z Emilem Gankowskim, który wspiera ją na każdym kroku. Tym razem trenerka zdradziła dokładny przepis na efektywny trening dolnych partii ciała.

Kasia Dziurska od lat pozostaje aktywna w świecie show-biznesu. Ostatnio nawet zdradziła, jak wygląda jej dieta i co zalicza do swoich kulinarnych grzeszków. Tak zwane cheat day'e zdarzają się nawet jej, jednak na ogół stara się dbać o swój organizm najlepiej jak potrafi. W końcu postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami nagraniem, na którym trenuje dolne partie ciała. 

Kasia Dziurska podała przepis na efektywny trening

Kasia Dziurska zamieściła na Instagramie filmik, na którym widać, jak wykonuje ćwiczenia na nogi. Trenerka ze skupieniem realizuje swój plan, a nagraniu towarzyszy także dokładny opis, w którym zdradziła specyfikację treningu

 
Zasady: wykonuj ćwiczenia jedno po drugim, każde po 30 sec. (w miarę możliwości i zaawansowania możesz wydłużyć sobie czas). Drugie ćwiczenia wykonaj na obie nogi po 30 sec. (odwodzenie w tył, po skosie i do boku). Powtórz dany obwód cztery razy - przerwa pomiędzy obwodami 60 sec.

- napisała pod video. 

Jak widać, ta aktywność przynosi trenerce wiele radości. Emil i Kasia chętnie dzielą się ze swoimi obserwatorami faktami z ich życia prywatnego. Ostatnio wzięli udział w programie rozrywkowym "Dance, dance, dance". Ich wysportowane sylwetki świetnie prezentowały się na parkiecie. Para zajęła trzecie miejsce i zjednała sobie jeszcze więcej fanów. 

Pod nagraniem pojawiło się od razu wiele pozytywnych komentarzy. 

Czad, Kasia!
Dzisiaj robię! Sztos!
Ogień!

- pisali. 

Fit para cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony mediów. Nie zapominają o regularnych treningach i wciąż zaskakują swoich fanów nowymi ćwiczeniami i aktywnością w social mediach. Czekamy na więcej nagrań z przykładowymi zestawami ćwiczeń. 

Kasia Dziurska i Emil Gankowski odwiedzili "Przerwę na kawę". Zobaczcie, o czym rozmawiali z prowadzącą:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.