Joanna Moro intensywnie ćwiczy w ciąży. Fani wyrazili swoje obawy

Joanna Moro to aktorka filmowa i teatralna, która popularność zdobyła dzięki roli w "Barwach szczęścia" i "Klanie". Obecnie gwiazda jest w trzeciej ciąży i chwali się wykonywanymi ćwiczeniami. Fani od razu zapytali, czy są one na pewno bezpieczne.

Joanna Moro spodziewa się trzeciego dziecka. Jest mamą dwóch chłopców, Jeremiego i Mikołaja. Obecnie na swoim profilu na Instagramie coraz chętniej pokazuje zdjęcia, na których widać zmieniające się ciało w ciąży. Ostatnio także zdecydowała się pokazać swoim obserwatorom, jakie ćwiczenia obecnie wykonuje. 

Joanna Moro ćwiczy w ciąży

Joanna Moro, jak widać, lubi prowadzić aktywny tryb życia. W czasie ciąży nie chce rezygnować ze swoich zdrowych przyzwyczajeń i znajduje czas na ćwiczenia. Aktorka postanowiła także podzielić się zdjęciami z treningu na swoim instagramowym profilu. 

 

Fani Moro zwrócili szczególną uwagę na jedną z figur robionych przez aktorkę. Joanna zdecydowała się wykonać ćwiczenie nazywane "świecą". Uniosła wysoko nogi i brzuch. Jeden z fanów z zaniepokojeniem wyraził swoją opinię.

Oj, bo się maluszkowi w głowie zakręci.

- napisał. 

Joanna MoroJoanna Moro https://www.instagram.com/joannamoro.official/

Aktorka nie odpisała na ten komentarz. Joanna znana jest z prowadzenia zdrowego trybu życia i ścisłej dbałości o jakość spożywanych produktów. Jak widać, aktywność fizyczna jest dla Moro niezwykle ważna i nie rezygnuje z niej nawet w trakcie ciąży. Należy jednak pamiętać, by każde z wykonywanych ćwiczeń w czasie ciąży konsultować ze specjalistą.

Joanna Moro korzysta z uroków lata. Zobaczcie, gdzie lubi spędzać czas w gorące popołudnia:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.