Ewa Chodakowska pochwaliła się, że przytyła. Trenerka podała swoje dokładne wymiary

Ewa Chodakowska od wielu lat motywuje fanki swoją szczupłą i wyrzeźbioną sylwetką. Okazuje się, że w ostatnim czasie gwiazda nieco przytyła. Na Instagramie pochwaliła się swoimi dokładnymi wymiarami. Kilka centymetrów więcej ma... w biodrach!

Miliony kobiet trenują z Ewą Chodakowską. Trenerka w swoich social mediach chętnie chwali się metamorfozami aktywnych obserwatorek. Tym razem postanowiła zdradzić, ile tak naprawdę waży i dlaczego zdecydowała się przytyć. 

Dlaczego Ewa Chodakowska postanowiła przytyć? 

Powód może niektórych z was zaskoczyć, bo Chodakowska podjęła tę decyzję tuż przed pierwszą kampanią jej marki Missionswim, w której wystąpiła w roli modelki. 

Dwa lata temu, zakładając markę Missionswim, miałam wystąpić w pierwszej kampanii jako modelka. Założyłam na siebie sample i spojrzałam w lustro. Moje ciało było wtedy mocno wyrzeźbione - 12 proc. tkanki tłuszczowej i konkretny zarys mięśni. Pomyślałam, że wyglądam bardzo sportowo i że mało która z Was będzie się mogła utożsamić z taką sylwetką. Pewnie będę czytać: „No tak! Na atletycznej budowie ciała wygląda to fajnie" albo "No fajnie, ale jak będzie wyglądało na mnie?”.  Podrapałam się po głowie „A może by tak troszkę przybrać na objętości i zaokrąglić moją sylwetkę?”.

- tłumaczy trenerka na Instagramie. 

Jak powiedziała, tak zrobiła. Ewa przyznała również, że jej trening jest praktycznie taki sam jak przedtem - wciąż trenuje z ciężarem własnego ciała i bez dodatkowych obciążeń. Większa zmiana zaszła natomiast w jej diecie, bo Chodakowska po prostu zaczęła więcej jeść. Pojawiły się również zarzuty, że krągłe pośladki gwiazdy to zasługa chirurga plastycznego, ale Ewa podeszła do tego z humorem i potraktowała to jako komplement, bo nic sobie w pośladki nie wstrzykiwała. 

 

Jakie wymiary ma Ewa Chodakowska? 

Okazuje się, że zmiana diety i treningi przyniosły zamierzone efekty, bo Ewie Chodakowskiej udało się przybrać kilka centymetrów w biodrach. Również poziom jej tkanki tłuszczowej skoczył w górę, bo zamiast 12 ma teraz 17 procent.

Wracając do mojej pracy nad ciałem i wymiarów, w talii mam 64 cm, w biodrach teraz 92 - wcześniej 89 i tak sobie rosnę. Biust się nie liczy, bo go sobie kupiłam. Poziom tkanki tłuszczowej 17 procent z 12 procent. Wzrost 166 cm, waga 55 kg (tydzień temu zważyłam się pierwszy raz od pół roku). Wiek metaboliczny 12 lat to tyle, na ile się czuję

- podsumowała swój wpis Ewa Chodakowska. 

Nie da się ukryć, że trenerka od wielu lat może pochwalić się niezwykle wyrzeźbionym ciałem, a te kilka centymetrów więcej sprawiło, że jej sylwetka jest jeszcze bardziej kobieca. 

Niedawno w "Przerwie na kawę" trenerka fitness Sylwia Szostak opowiedziała o swojej metamorfozie. Jak udało jej się przytyć z 39 kg do takiej sylwetki jak ma teraz? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA