Katarzyna Skrzynecka chwali kondycję Piotra Zelta. "Ależ forma, żyleta"

Katarzyna Skrzynecka postanowiła zadbać o swoje zdrowie. Regularne treningi i dobrze dobrana dieta przełożyły się na lepszy wygląd i samopoczucie gwiazdy. Tym razem jednak, postanowiła pochwalić publicznie formę swojego kolegi, Piotra Zelta. Jego kondycja robi wrażenie!

Katarzyna Skrzynecka publikuje ostatnio dużo zdjęć, na których widać jej przemianę. Gwiazda chwali się, jak dużo schudła, a fani nieustannie komplementują jej dokonania. Udało jej się zrzucić 14 kilogramów w osiem tygodni. Takie efekty osiągnęła dzięki diecie wegetariańskiej i całkowitej rezygnacji z chudego nabiału, ryb i jajek. Teraz postanowiła zwrócić uwagę na kondycję swojego kolegi, Piotra Zelta. 

Katarzyna Skrzynecka chwali mięśnie Piotr Zelta

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na swoim Instagramie post, w którym otwarcie chwali formę i kondycję jednego z polskich aktorów - Piotra Zelta. Mężczyzna od wielu lat jest aktywny fizycznie i dba o swoje ciało. 

 
Nie tylko ja "się wzięłam za siebie" . Wcześniej dali mi przykład przyjaciele, jak Piotr. Zawsze był aktywnie trenującym miłośnikiem sportu w świetnej formie. Mistrz w narciarstwie alpejskim, regularnie hokej, Reprezentacja Artystów w Piłce Nożnej, siłownia dla nieustraszonych twardzieli i ostatnimi czasy wciąż w siodle rowerowym. Imponujesz nam w najlepszym znaczeniu tego słowa.

- Skrzynecka chwali Piotra w opisie pod zamieszczonym zdjęciem. 

Aktor w ostatnim czasie schudł sześć kilogramów. Za jego sukcesem stoi regularna jazda na rowerze, uczęszczanie na siłownię i gra w hokeja. Jak widać stosowane przez Zelta formy aktywności i zdrowe odżywianie przyniosły zamierzone efekty. Teraz także i Katarzyna Skrzynecka może cieszyć się piękniejszą figurą, o którą sama zawalczyła. Trud i ciężka praca przynoszą pożądane efekty. 

Tak Katarzyna Skrzynecka bawiła się podczas wakacji spędzanych z rodziną

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.