Anna Maria Wesołowska promienieje. To zasługa pełnowartościowego śniadania. Znamy składniki

Anna Maria Wesołowska przez ostatnie lata zniknęła ze świata show biznesu. Przez pewien czas podupadła na zdrowiu i potrzebowała czasu, by wrócić do równowagi. Ostatnio zaprezentowała się na ramówce kanału Discovery Life.

Anna Maria Wesołowska przechodziła ostatnio przez ciężki czas. Po śmierci męża, jej samej przyszło się zmierzyć z poważną chorobą. Przeszła nawet operację mózgu. Jednak prawniczka powoli wraca do zdrowia i ostatnio nawet pojawiła się na ramówce kanału Discovery Life. 

Anna Maria Wesołowska zdradziła, co jada na śniadania 

Anna Maria Wesołowska w rozmowie z Agatą Młynarską zdradziła, że ma swój ulubiony sposób na to, by śniadanie było pożywne i sycące. Prawniczka już od dawna wybiera sycącą owsiankę

Jakoś tak dobrze na mnie wpływają, a poza tym mam pięcioro wnucząt, one też lubią owsiankę. Trochę owoców do tego i jest super

- zdradziła Wesołowska. 

Wnuczęta także chętnie sięgają z rana po pyszną owsiankę. Dokładają do niej zazwyczaj owoce, które tworzą idealne połączenie z kleistą mieszanką. Zapytana także o to, jakie sporty najchętniej uprawia, odpowiedziała, że zajmowanie się 5-ką wnucząt to najlepsza dla niej aktywność, która bardzo poprawia kondycję. 

Tak, góra-dół z dwojgiem dzieci na rękach to jest fantastyczny sport.

- wyznała. 

Jak widać, zarówno dieta jak i zabawa z wnuczkami dobrze wpływa na zdrowie Anny Marii Wesołowskiej. 

Anna Maria Wesołowska chętnie opowiada o swoim życiu rodzinnym. Bycie babcią 5-ki wnucząt nie jest przecież łatwe!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.