Mateusz Borkowski z "Gogglebox" podzielił się kolejnym zdjęciem ze swojej metamorfozy. Robi wrażenie

Mateusz Borkowski już jakiś czas temu zamieścił na swoim Instagramie kadr, na którym widać, jak dużo schudł. Ciężka praca przyniosła efekty, a ulubiony komentator z programu "Gogglebox" postanowił ponownie podzielić się z fanami zdjęciem ze swojej przemiany.

Mateusz Borkowski swoją przemianę przeszedł już jakiś czas temu, ale wciąż lubi dzielić się z obserwatorami zdjęciami z jej przebiegu. Choć odważnym zdjęciem, o którym było głośno w mediach, podzielił się już ponad miesiąc temu, teraz wrzucił do sieci drugi kadr, na którym równie dobrze widać, jak wiele schudł. Był moment, że mężczyzna ważył nawet 230 kilogramów. Big Boy, jak widać, zaskakuje. Jak zareagowali jego fani? 

Mateusz Borkowski podzielił się kolejnym zdjęciem ze swojej metamorfozy

Mateusz Borkowski ma na swoim koncie dietę, na której schudł aż 140 kilogramów. Wielu mogłoby przyznać, że mężczyzna zmienił się nie do poznania. Wynikami swojej przemiany regularnie dzielił się na swoim Instagramie, na którym zgromadził już ponad 161 tysięcy obserwatorów. 

 
Albo grubo albo NARESZCIE ZDROWO I POZYTYWNIE? Mroczne czasy kalectwa powoli już za mną? Ponad 3 lata po urodzeniu się drugi raz? Zwykły Mati Forever

- napisał pod zdjęciem Mateusz.

Jak widać gołym okiem, zmiana, jaką przeszedł Big Boy jest zaskakująca. Dzięki ciężkiej pracy i regularnym treningom udało mu się uzyskać efekt, o jakim marzył. Jak zareagowali obserwatorzy na kolejne zdjęcie z metamorfozy? Postanowili pokazać swoje emocje w licznych komentarzach. 

Już zapomniałam, że taki byłeś.
Ilekroć patrzę na Ciebie TERAZ, wzruszam się bardzo! Tyle determinacji i siły masz w sobie, że inni mogą brać z Ciebie przykład! Ogromne brawa dla Ciebie! Jesteś wielki!
Przed bieganiem i po bieganiu? Podziwiam Cię Chłopie, ja od 2 lat staram się zrzucić 5 kg... chociaż

- komentowali pod zdjęciem Big Boya. 

Gratulujemy tak ogromnej przemiany i trzymamy kciuki za dalsze postępy w walce o zdrowsze ciało. 

Także inne gwiazdy przeszły mega metamorfozy. Kamila Saganowska schudła ponad 20 kilogramów!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.