Ela Romanowska sporo schudła. Fani są pod wrażeniem jej zmiany

Ela Romanowska sławę zdobyła dzięki roli Joli w polskim serialu "Ranczo". Widzowie pokochali ją za naturalność i grę aktorską. Niedawno aktorka sporo schudła. Czemu zawdzięcza swoją metamorfozę?

Ela Romanowska w polskim show biznesie obecna jest już od dawna. Swoją karierę rozpoczęła dzięki rolom w takich serialach jak "Na Wspólnej" czy "Pierwsza miłość". Fani zawsze podziwiali jej zgrabne i długie nogi, ale od niedawna mogą obserwować gwiazdę w nowym wydaniu. 

Ela Romanowska przeszła metamorfozę

Ela Romanowska już od jakiegoś czasu jest na specjalnej diecie, dzięki której udało się jej zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Aktorka w mediach społecznościowych pochwaliła się, że zaczęła się zdrowo odżywiać i podjęła regularne treningi. Na jednym z najnowszych zdjęć pozuje na rowerze, a jej fani od razu zauważyli, że ich idolka jest znacznie odchudzona. 

 

Zaczęli dopytywać, czemu Romanowska zawdzięcza tak ogromną zmianę. Aktorka przyznała, że to zasługa regularnych posiłków i jazdy na rowerze. Jak pochwaliła się pod jednym ze zdjęć, na rowerze przejeżdża nawet do 15 kilometrów. Jej dieta składa się głównie z warzyw i ryb. Mięso je, ale bardzo sporadycznie. 

Pod zdjęciami aktorki pojawiło się wiele komentarzy poświęconych metamorfozie gwiazdy. 

Kurczę... Romanowska... Ale z Ciebie dżaga. Kiedy Ty tak schudłaś?

- brzmiał jeden z nich. 

Aktorka postanowiła żartobliwie odpowiedzieć na ten komentarz.

Staram się tylko trzymać formę :D

- napisała. 

Jak widać, regularne treningi i wprowadzona dieta dobrze działają na ciało Eli Romanowskiej. Życzymy dalszych sukcesów zawodowych i czekamy na kolejne zdjęcia z przemiany. 

Ela Romanowska potrafi wcielać się w wiele ról. Zobaczcie, jak poradziła sobie z występem jako Piotr Cugowski. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.