Anita Sokołowska pokazała jak ćwiczy na ściance wspinaczkowej. Fani: "Ściana konkret"

Anita Sokołowska to znana polska aktorka, która już od kilku sezonów gra w popularnym serialu "Przyjaciółki". Ostatnio na swoim instagramie pokazała, że wspinanie się po ściance nie stanowi dla niej żadnego problemu.

Anita Sokołowska od czasu do czasu pokazuje na swoim Instagramie zdjęcia z życia prywatnego i planów filmowych. Ostatnio jej profil zalała fala kadrów z podróży do Indonezji, na których mogliśmy oglądać przepiękne widoki i aktorkę ubraną w bikini. Tym razem gwiazda "Przyjaciółek" pokazała się z nieco innej strony. Obserwatorzy nie mogli wyjść z szoku. 

Anita Sokołowska pokazała jak ćwiczy na ściance wspinaczkowej

Anita Sokołowska pokazała swoim obserwatorom kilka kadrów ze ścianki wspinaczkowej. Na ich reakcję nie trzeba było długo czekać. 

 
Ściana konkret!
Byłam raz, ściana fantastyczna
Ale zapewne jaka zadowolona! :) Ścianka wspinaczkowa potrafi człowieka wykończyć. :)

- pisali obserwatorzy pod zdjęciem. 

Choć Anita Sokołowska nie stosuje żadnej konkretnej diety, jej figura jest niemalże idealna. Aktorka wiele czasu poświęca na aktywność fizyczną, która - jak widać - przynosi pożądane efekty. 

Żyję aktywnie, ale nie mam czasu regularnie uprawiać sportu. Śmieję się, że teatr jest moim ?tnessem – role, które gram, często są bardziej wyczerpujące niż niejeden zestaw ćwiczeń na siłowni. Poza tym 12 godzin w szpilkach na planie „Przyjaciółek” świetnie wyrabia mięśnie łydek.

- przyznała w jednym z wywiadów dla Party.

Na ściance wspinaczkowej można dobrze wzmocnić mięśnie barków i rąk. Sprawdźcie ten trening, który jeszcze bardziej poprawi Waszą kondycję. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.