Michelle Obama zdradza jak pracuje nad swoim ciałem. Ma kilka ulubionych sposobów

Michelle Obama ma teraz znaczniej więcej czasu na ćwiczenia niż miało to miejsce za jej czasów w Białym Domu. Może teraz trenować bez jakichkolwiek przeszkód i niepotrzebnego zainteresowania ze strony mediów. Jaki jest sekret idealnej figury byłej pierwszej damy?

Michelle Obama od lat pozostaje bardzo aktywną osobą. Do tej pory zawsze motywowała innych do ćwiczeń i dbania o swoje ciało. Teraz sama ma więcej czasu na własne przyjemności, które pozwalają jej utrzymać idealną wagę i zdrowy wygląd. Na swoim prywatnym profilu na instagramie regularnie zamieszcza zdjęcia i filmy ze swojego życia. Wśród nich pojawia się także sporo związanych ze sportowym życiem byłej pierwszej damy. 

Michelle Obama zdradza jak pracuje nad swoim ciałem

Michelle Obama przede wszystkim uwielbia trenować w gronie najbliższych. Uważa, że ćwiczenia z przyjaciółmi pomagają podtrzymać mocne więzi i budują super kondycję. Michelle lubi stawiać na różnorodne dyscypliny. Do tej pory próbowała między innymi skakania po linie, podnoszenia ciężarów i boksu

 

Była pierwsza dama uwielbia motywować innych do ruchu. To dzięki niej miała szansę powstać ogólnokrajowa akcja Let’s Move, która zachęcała osoby z nadwagą i otyłością do ćwiczeń. Podczas swojej kadencji w Białym Domy, Obama także organizowała wiele akcji, które miały na celu zaktywizowanie obywateli i pokazanie im, że warto się ruszać. 

Jak wygląda dieta Michelle Obamy?

Ćwiczenia i treningi są bardzo ważne w życiu Michelle Obamy, jednak ogromne znaczenie ma także odpowiednia dieta. Zdrowa kuchnia, którą uwielbia była pierwsza dama, w znacznej mierze przyczynia się do tak pięknego wyglądu. Dieta powinna się opierać w szczególności na sezonowych owocach i warzywach. Michelle z jadłospisu całkowicie usunęła produkty przetworzone i stara się unikać fast foodów i słodyczy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.