Julia Wieniawa intensywnie trenuje na siłowni. Pokazała, jak ćwiczy. "Powrót do formy po wakacjach"

Julia Wieniawa swoje wakacje ma już za sobą. Zgrabną sylwetką zachwyca już od długiego czasu, a tym razem postanowiła zdradzić swoim fanom, jak wygląda jej trening.

Julia Wieniawa zachwyca i intryguje już od dawna. Aktorka dała się poznać jako miłośniczka aktywnego stylu życia. Biega, jeździ konno i regularnie odwiedza siłownię. Gwiazda rozpoczęła niedawno współpracę z trenerem personalnym, Tadeuszem Gauerem. To, jak ćwiczy, pokazała na swoim profilu na Instagramie. Trzeba przyznać, że Julka w pocie czoła pracuje nad swoją smukłą sylwetką.

Julia Wieniawa trenuje na siłowni

Julia Wieniawa nieustannie budzi niemałe zainteresowanie wokół swojej kariery i życia prywatnego. Po niedawnym rozstaniu z Baronem, postanowiła znów zacząć intensywnie trenować. Można wręcz stwierdzić, że celebrytka nigdy nie była w tak dobrej formie. Udowadnia to z każdym zdjęciem i filmikiem, które publikuje w mediach społecznościowych.

Julia WieniawaJulia Wieniawa https://www.instagram.com/juliawieniawa

Wieniawa w czasie treningu wykorzystuje specjalne przyrządy. Dzięki nim może pracuje w szczególności nad mięśniami brzucha oraz wewnętrzną stroną ud. Aktualnie gwiazda jest na diecie i spożywa 1500 kcal dziennie. Korzysta z gotowego cateringu, który uzupełnia różnymi sokami. 

Aktorka z uwagi na problemu z tarczycą, postanowiła wyeliminować ze swojego jadłospisu gluten. Nie spożywa również produktów pochodzenia zwierzęcego. Jak sama zdradziła, zrezygnowała również z alkoholu. Wszystko po to, aby cieszyć się szczupłą figurą.

Julia WieniawaJulia Wieniawa https://www.instagram.com/juliawieniawa/

Jak widać, treningi wykonuje pod okiem doświadczonego trenera, który nieustannie czuwa nad swoją podopieczną. Ćwiczenia już przynoszą zamierzone efekty, a my trzymamy kciuki za dalsze postępy!

W "Przerwie na kawę" Wieniawa zdradza, jak wygląda jej dzień i jakie jest jej ulubione miejsce w Warszawie. Zobaczcie całą rozmowę. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.