Anna Wendzikowska chwyta słońce na wakacjach. Fani nie mogli oderwać oczu od jej nóg

Anna Wendzikowska wygląda zjawiskowo i w pełni zdaje sobie z tego sprawę. Dzięki odpowiedniej diecie i regularnym ćwiczeniom może pochwalić się idealną sylwetką. Także i tym razem fani nie mogli oderwać oczu od jej długich nóg.

Anna Wendzikowska szybko wróciła do wymarzonej formie po drugim porodzie i jak sama kiedyś przyznała, obecnie wygląda dużo lepiej, niż choćby 10 lat temu. Dziennikarka już dawno przestała stawiać na dobre geny i sama podjęła walkę o piękniejsze ciało. Zaczęła się regularnie ruszać i zdrowo odżywiać - na tym w głównej mierze polegał przepis na sukces Wendzikowskiej. 

Anna Wendzikowska pokazała bardzo długie nogi

Anna Wendzikowska ostatnio na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem znad basenu. Trzeba przyznać, że dziennikarka ma na nim naprawdę piękne i długie nogi. Blask słońca na Malediwach dodaje kadrowi uroku. 

 

Fani prezenterki nie zostawili tego zdjęcia bez komentarza. Od razu zauważyli, że ich idolka ma niesamowicie zgrabne nogi, które postanowili skomplementować. 

Ale nogi...!
Nogi jak marzenie. Tylko pozazdrościć <3
Nogi jak do nieba

- pisali pod zdjęciem. 

Anna Wendzikowska już dawno zrezygnowała ze spożywania mięsa, a dodatkowo je dużo warzyw, owoców i pije soki i wodę. jak widać, dziennikarka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że racjonalne żywienie i regularny trening pomagają ciału utrzymać piękny i zdrowy wygląd. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.