Katarzyna Glinka pokazała jak trenuje. Podeszła do tematu z dystansem i poczuciem humoru

Katarzyna Glinka już od dawna udowadnia, że można cieszyć się super kondycją i figurą bez względu na wiek. Aktorka postanowiła podzielić się nagraniem, na którym widać jak ćwiczy.

Katarzyna Glinka może pochwalić się nienaganną sylwetką i bardzo dobrą kondycją. Aktorka regularnie ćwiczy, a ostatnio nawet pokazała zdjęcie w bikini ze słonecznych wakacji. Choć gwiazda kończy w tym roku 42 lata, jej ciało wygląda naprawdę młodo i seksownie. 

Katarzyna Glinka pokazała jak trenuje

Katarzyna Glinka nie raz już zachwycała nienaganną sylwetką. Jej fani podkreślają to przy każdej okazji. Także i tym razem ich uwadze nie umknęło najnowsze nagranie zamieszczone przez aktorkę na Instagramie. Gwiazda "Barw szczęścia" zebrała wiele pochlebnych komentarzy.

 

Glinka w dość zabawny sposób zaprezentowała, jak wygląda jej trening. Nagranie rzeczywiście jest pełne humoru i zwraca uwagę na formę aktorki

PRAWIE jak z reklamy. Może jakiś szampon, czy co? Jeszcze sama sobie włosy rozwieję, bo wysportowana jestem! - napisała w opisie posta.

Obserwatorzy od razu podchwycili żart ich idolki i postanowili podzielić się opinią na temat nagrania. 

Super kobitka!
Jest ogień!
Hahaha czad - pisali.

Katarzyna Glinka nieustannie bardzo dba o to, co je. Jak przyznaje, sama gotuje posiłki, jednak czasem korzysta z gotowego cateringu dietetycznego. Widać, że wybory aktorki są mocno przemyślane i owocują super kondycją i wyćwiczonym ciałem. Trzymamy więc kciuki za dalsze sukcesy!

Jesteście ciekawi, jak trenuje Katarzyna Glinka? Specjalnie dla Was opowiedziała o swojej ekstremalnej pasji - bieganiu. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.