Adam Małczyk sporo schudł. Zdradził, czego to zasługa

Adam Małczyk to znany aktor kabaretowy, który ostatnio stawia pierwsze kroki w tańcu. Próbuje swoich sił w najnowszej edycji "Tańcu z gwiazdami". W związku z intensywnymi treningami, jego metamorfoza jest rzeczywistością.

Adam Małczyk jest aktorem kabaretowym, a także jednym z członków Formacji Chatelet. Na swoim koncie ma także współprowadzenie programu rozrywkowego "Maraton śmiechu". W najnowszej edycji programu "Taniec z gwiazdami" pojawi się na parkiecie w towarzystwie swojej tanecznej partnerki - Hanny Żudziewicz. 

Ile schudł Adam Małczyk? 

Jak sam Małczyk przyznaje, ze sceną jest dość mocno obeznany. Podczas prób przed występem, stara się nie myśleć o tremie, jaka może na niego czekać. Kabareciarz także nie bierze pod uwagę jakichkolwiek kontuzji lub stresu przed występami. 

 

Adam Małczyk, według swojej partnerki, Hanny, ma widoczny talent. Taniec wychodzi mu bardzo dobrze i progres jest widoczny gołym okiem. Jak sam przyznał w rozmowie z Onetem, od pierwszych treningów minął już jakiś czas i do tej pory aktor schudł już 2 kilogramy. 

Mam wrażenie, że pojawiają mi się mięśnie, których dawno nie miałem. Kiedyś ćwiczyłem więcej, miałem mięśnie i wydaje mi się, że zaczynają one mi się jakoś odtwarzać. 

- wyznał Małczyk. 

Aktor marzy o jak najdłuższym pozostaniu w programie. Chciałby poprawić swoją sylwetkę i cieszyć się z rywalizacji podczas występów na żywo. Tego życzymy parze bardzo mocno. 

Zobaczcie, jak inna gwiazda radzi sobie ze stresem przed pierwszym odcinkiem "Tańca z gwiazdami" na żywo"

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.