Michał Szpak korzysta z wakacji i pokazuje swoje wysportowane ciało

Michał Szpak to muzyczne odkrycie ostatnich lat. Od pewnego czasu możemy także obserwować rosnące zainteresowanie dietą oraz treningiem, jakie stosuje muzyk. Właśnie zamieścił zdjęcie z wakacji.

Michał Szpak debiutował w programie X-Factor. Sławę zdobył dzięki reprezentowaniu naszego kraju na  Eurowizji. Jego kontrowersyjny wygląd i sposób bycia tworzyły wokół niego aurę tajemniczości i podsycały tylko zainteresowanie mediów. Na swoim koncie ma dwa albumy studyjne i wiele odbytych tras koncertowych. 

Michał Szpak pokazał swoje wysportowane ciało

Michał Szpak od dawna zachwyca wysportowaną sylwetką. Na przestrzeni ostatnich lat przeszedł ogromną metamorfozę. Ze zwykłego chłopaka zmienił się w mężczyznę z imponującą posturą. Co stoi za sukcesem i przemianą muzyka? Przede wszystkim zdrowa dieta i liczne treningi. Michał już dawno wspominał o tym, jak ważna jest dla niego siłownia i co zyskał dzięki regularnym ćwiczeniom

Michał SzpakMichał Szpak https://www.instagram.com/michal_szpakofficial

Michał Szpak niedawno zdradził także, jaką dietę stosuje i czemu zawdzięcza swoją imponującą figurę. na swoim Instagramie pokazał, jakie produkty najchętniej je. To mocno szokujące, że gwiazdor pozwala sobie na małe odstępstwa od diety. Zdarza się, że spożywa czekoladowe batoniki i nie liczy zbytnio kalorii. Za jego sylwetką stoją intensywne treningi na siłowni. 

Kiedy się budzę, myję zęby i lecę na siłownię. Związek pomiędzy muzyką a sportem jest dla mnie bardzo prosty. Nie mogę sobie wyobrazić ćwiczeń bez muzyki. Kiedy biegam wolę muzykę rockową, ponieważ taka muzyka mnie pobudza. Kiedy robię ćwiczenia bardziej fit, to wolę być zrelaksowany, więc słucham więcej popu.

- zdradził w jednym z wywiadów. 

Trzeba także dodać, że muzyk podczas licznym koncertów także spala mnóstwo kalorii. Gratulujemy wytrwałości i mamy nadzieję na więcej zdjęć z treningów. Może w przyszłości Szpak pokaże także, jak dokładnie wygląda jego zestaw ćwiczeń? 

Nie tylko Michał Szpak pozostaje aktywny fizycznie. Zobacz, jak wygląda przykładowy trening innej muzycznej gwiazdy, Britney Spears. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.