Malwina Wędzikowska pokazała swoim fanom jak ćwiczy. Trening wygląda na intensywny

Malwina Wędzikowska to uznana stylistka, która do tej pory czuwała między innymi nad strojami tancerzy w programie "Taniec z gwiazdami". Prowadzi także aktywny tryb życia, który dokumentuje regularnie na swoim instagramowym profilu.

MalwiMalwina Wędzikowska ma 38 lat i wciąż pozostaje w doskonałej kondycji. Stylistka lubi chwalić się różnymi kreacjami, które nieraz szokują i zachwycają. Wędzikowska jest twórczynią kostiumów do reklam i spotów reklamowych, które możemy oglądać codziennie w telewizji. 

Malwina Wędzikowska pokazała swój trening

Malwina Wędzikowska swego czasu bardzo intensywnie interesowała się dietą dr Dąbrowskiej. Jak sama niejednokrotnie przyznała, już od lat interesuje się zdrowymi dietami i racjonalnym żywieniem. Eksperymentowała z różnymi dietami, jednak już od dawna nie zaprezentowała swoim obserwatorom tego, jakie treningi wykonuje. 

Malwina WędzikowskaMalwina Wędzikowska https://www.instagram.com/malwinawedzikowska/?hl=pl

Stylistka pokazała swoje umięśnione ciało, które wygląda naprawdę świetnie. Możemy przypuszczać, że to właśnie zasługa zaprezentowanych przez nią ćwiczeń. W treningu wykorzystuje specjalne pasy, dzięki którym formuje mięśnie ud, łydek i brzucha. Jak widać, efekty są widoczne gołym okiem. Obserwatorzy Wędzikowskiej doceniają trud i pracę włożoną w tworzenie sylwetki przez ich idolkę. 

Malwina WędzikowskaMalwina Wędzikowska https://www.instagram.com/malwinawedzikowska/?hl=pl

Malwina to także zapalona joginka. Jak sama wyznała, jest osobą dynamiczną, dlatego potrzebuje od czasu do czasu zupełnego wyciszenia. Do diety i ćwiczeń podchodzi racjonalnie. Nie wierzy w diety-cud, które zmieniają rysy twarzy, uzdrawiają i odchudzającą w kilka tygodni. Stylistka w tym roku obchodzi 38 urodziny, jednak dla niej wiek to tylko liczba. Kobieta może pochwalić się świetną figurą i kondycją, której pozazdrościłaby jej niejedna nastolatka. 

Malwina Wędzikowska stylizuje między innymi gwiazdy z "Tańca z gwiazdami". Zobaczcie, jak prezentowała się Justyna Żyła w strojach jej pomysłu. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.