Patrycja Szreder z "Gogglebox" zachwyca figurą. Fani są pod wrażeniem

Patrycja Szreder to nowa uczestniczka popularnego programu "Gogglebox". Razem z przyjaciółką zasiada na kanapie, by komentować to, co dzieje się na ekranie telewizora. Dziewczyna jest też aktywna w mediach społecznościowych i lubi pokazywać zdjęcia, na których widać jej wyćwiczoną figurę.

Patrycja Szreder z "Gogglebox. Przed telewizorem" to uczestniczka najnowszej edycji programu. Emitowany jest on w stacji TTV i cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony widzów. Komentatorka jest także znana z zamieszczania swoich zdjęć na Instagramie, gdzie zebrała już ponad 330 tysięcy obserwatorów. Także i tym razem postanowiła ich zaskoczyć. 

Patrycja Szreder pozuje przy basenie

Patrycja Szreder zachwyca nie tylko urodą, ale także figurą. Dziewczyna lubi zamieszczać w sieci zdjęcia, na których eksponuje swoje ciało. Podobnie stało się i tym razem. Fani największą uwagę zwrócili jednak na seksapil instagramerki. 

 

Obserwatorzy nie kryli swojego zainteresowania kadrem i od razu skomplementowali wygląd Patrycji.

Mega sexy.
Ale jesteś piękna.
Rewelacyjnie wyglądasz

- pisali pod zdjęciem Szreder. 

To prawda, ciało dziewczyny prezentuje się naprawdę dobrze. Jak widać, komentowanie w programie "Gogglebox" w towarzystwie przyjaciółki, Marty Karpińskiej, byłej wodzianki w programie Kuby Wojewódzkiego, przynosi Patrycji sławę. Ciekawe, czym zaskoczy w kolejnych odcinkach show. 

Sylwia Bomba, gwiazda "Gogglebox" o swojej niesamowitej metamorfozie. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.