Olga Kalicka po ciąży wygląda bosko. Jak udało jej się wrócić do takiej formy?

Olga Kalicka jakiś czas temu została po raz pierwszy mamą. Nie da się ukryć, że aktorka, choć jest kilka miesięcy po porodzie, już wygląda świetnie. Jak udało jej się wrócić do tak fenomenalnej formy?

Olga Kalicka na początku tego roku ogłosiła, że na świat przyszedł jej syn. Szczęśliwa mama pochwaliła się wtedy wpisem na Instagramie, w którym napisała: 

Już jest. Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili. Cześć synu!

Kilka miesięcy później na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widać było, że Olga zaczyna wracać do formy po ciąży. Obecnie, gwiazda wygląda fenomenalnie, a fani głowią się, w czym tkwi jej sekret. W rozmowie z Jastrząbpost.pl zdradziła swoje sposoby.

Olga Kalicka wraca do formy po ciąży

W ostatnim czasie Olga Kalicka kilkukrotnie pojawiała się na czerwonym dywanie i za każdym razem zachwycała nie tylko stylizacją, ale przede wszystkim szczupłą sylwetką. Jak udało jej się osiągnąć taki efekt?

Zaczęłam od tego, że poszłam do fizjoterapeuty (...). Staram się też na moim Instagramie przypominać o tym, że te wizyty są bardzo ważne po ciąży i porodzie, ponieważ w organizmie zachodzi bardzo dużo zmian. I te treningi były bardziej ćwiczeniami rehabilitacyjnymi, które pomogły mi wrócić do formy. Ale tu też chyba dużo mojej mamie zawdzięczam i tym genom. Ale to nie jest tak, że całkowicie się obijam. Staram się zdrowo odżywiać i coś tam robię. Myślę, że to wszystko miało wpływ.

- mówiła w rozmowie  z Jastrząbpost. 

 

Nie da się ukryć, że zachowanie aktorki jest godne pozazdroszczenia, bo wizyta u fizjoterapeuty powinna odbywać się nie tylko wtedy, kiedy pragniemy wrócić na siłownię po ciąży, ale zawsze po porodzie. W ten sposób specjalista jest w stanie ocenić i w razie konieczności naprawić to, co przez dziewięć miesięcy ciąży zostało naruszone (np. rozejście się mięśnia prostego).

Aktorka wspomina również, że za tak szybki powrót do formy po ciąży może podziękować swojej mamie, która po prostu przekazała jej dobre geny. 

Zobaczcie też, jak macierzyństwo zmieniło Annę Lewandowską i jak zareagowała na wieść o tym, że będzie miała córeczkę. 

Zobacz wideo

Czy Olga Kalicka jest na diecie po ciąży?

Okazuje się, że tak, ale dużym ułatwieniem dla Olgi Kalickiej w pilnowaniu regularnych posiłków jest catering dietetyczny

Dieta pudełkowa ratuje mi życie. Gdybym miała teraz każdego dnia przygotować 5 posiłków dla siebie, to byłoby mi bardzo ciężko, więc nie ukrywam, że posiłkuje się dietami teraz i dzięki temu mam więcej czasu dla dziecka i możemy z Cezarym zjeść rano śniadanie, co jest cudowne.

- dodała. 

Jak trenuje Olga Kalicka po ciąży?

Niedawno przyznała też, że kiedy ma tylko wolną chwilę, to stara się wykorzystać ją na bieganie, jednak nie zawsze łatwo jej się zmotywować. Inną aktywnością, którą uwielbia, jest joga. 

Nie da się ukryć, że Olga Kalicka wygląda pięknie! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.