Izabella Krzan zapozowała w bikini. Fani są zachwyceni jej sylwetką

Izabella Krzan to była miss polonia i rozpoznawalna prezenterka telewizyjna. Kariera dziewczyna nabrała tempa w momencie, gdy rozpoczęła pracę w śniadaniowym paśmie emisyjnym. Jak obecnie wygląda gwiazda?

Izabella Krzan to jednak z tych dziewczyn, która nie kryje swojego zamiłowania do sportu. Na swoim koncie ma między innymi grę w pozycji ataku w klubie siatkarskim. współprowadząca program "Koło fortuny" już od dawna zachwyca swoim wysportowanym ciałem. Także i tym razem postanowiła pochwalić się zdjęciem, na którym korzysta z uroków rozgrzanego słońca. 

Izabella Krzan pozuje w bikini

Izabella Krzan tytuł Miss Polonia zdobyła w 2016 roku i od tamtego czasu regularnie prezentuje swoim fanom zdjęcia z wakacji, planów zdjęciowych lub innych, ciekawych miejsc. Dzięki regularnym występom w telewizji, dziewczyna miała szansę zdobyć jeszcze większą szerzę obserwatorów, którzy bacznie śledzą każdy ruch ich idolki. 

 

Dziewczyna lubi zaskakiwać nowymi zdjęcia, na których prezentuje swoje opalone i umięśnione ciało. Jak na byłą siatkarkę przystało, ma się czym pochwalić. Fani od razu skomplementowali jej wygląd. 

Super wygląd pani Izo
Wyglądasz uroczo
Boskie zdjęcie

- pisali.

Prezenterka ma aż 183 cm wzrostu i wymiary, których pozazdrościłaby jej niejedna modelka: 88-64-95. Niestety nie wiemy, jak wygląda obecny plan treningowy Izabelli, ale z pewnością przynosi pożądane efekty. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć powodzenia w dalszej karierze i czekać na więcej zdjęć. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.