Maja Sablewska w bikini. "Czy tylko mi brakuje tu kobiecych kształtów?"

Maja Sablewska to znana menadżerka muzyczna i osobowość telewizyjna. Od kilku lat prowadzi program "SOS: Sablewska od stylu", w którym doradza uczestnikom jak powinny zmienić swój wizerunek, by był bardziej korzystny.

Maja Sablewska już od lat zachwyca atrakcyjnym i umięśnionym ciałem. Wszystkie zdjęcia, jakie zamieszcza na swoim koncie na Instagramie, budzą ogromne zainteresowanie wśród fanów stylistki. Często jednak pojawiają się komentarze, które jednoznacznie wskazują na to, że obserwatorom brakuje kobiecych kształtów w sylwetce celebrytki. Sablewska postanowiła ustosunkować się do tego typu wypowiedzi. 

Maja Sablewska pokazała swoje zdjęcie w białym bikini

Maja Sablewska podzieliła się ze swoimi fanami kadrem, na którym widać, jak korzysta z ostatnich promieni wakacyjnego słońca. Trzeba przyznać, że gwiazda prezentuje się naprawdę interesująco, a jej ciało jest wysportowane i silne. Warto także dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy możemy oglądać celebrytkę w takim wydaniu. Niedawno także zachwyciła zbliżeniem na umięśnioną nogę, której pozazdrościła jej sama Sara Boruc

 

Fani Sablewskiej prawie od razu podzielili się swoją opinią na temat kadru. Pojawiło się wiele komplementów pod adresem pozującej, ale nie zabrakło także kilku nieprzyjemnych komentarzy, które zwracały szczególną uwagę na brak typowych, kobiecych kształtów u gwiazdy. 

Czy tylko mi brakuje kobiecych kształtów? Jak taki prostokąt

- skomentowała jedna z obserwatorek. 

Maja Sablewska postanowiła od razu odpowiedzieć. Jej riposta nie pozostawiała wiele do dodania

Nie mam typowych kobiecych kształtów, ale wiesz co... dobrze mi z tym :)

- napisała. 

Jak widać, stylistka ma ogromny dystans do samej siebie i do tego, co fani piszą pod jej najnowszymi postami. Aktualna forma celebrytki naprawdę imponuje. Jaką dietę stosuje? 

Przede wszystkim nie jem mięsa, nie jem cukru, ograniczyłam gluten, bo też nie mogę. Nie jem po godzinie 19:00. Nie wychodzę z domu bez śniadania. Proste. Piję dużo wody.

- zdradziła kiedyś. 

Gwiazda przyznała kiedyś, że stosowała catering dietetyczny Ewy Chodakowskiej. Jak widać, to już już kolejna osoba, która postanowiła zaufać jadłospisowi popularnej trenerki. 

Zobaczcie, jakie rewolucje przeprowadziła Maja Sablewska w jednym z odcinków jej programu: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.