Ellie Goulding trenuje podczas miesiąca miodowego. Wybrała strój kąpielowy zamiast nudnego dresu

Ellie Goulding aktualnie celebruje swój miesiąc miodowy po ślubie z Casparem Joplingiem. 32-letnia piosenkarka nie zapomina jednak o regularnej aktywności i do treningu wybiera wygodny strój kąpielowy zamiast nudnego dresu. Jak wygląda jej zestaw ćwiczeń?

Elllie Goulding już od dłuższego czasu systematycznie ćwiczy i wykonuje treningi, dzięki którym może pochwalić się płaskim brzuchem i umięśnioną sylwetką. Niedawno piosenkarka pokazała się także w bikini i udowodniła, że jej wysiłek absolutnie nie idzie na marne. W czym tkwi sekret gwiazdy i jakie ćwiczenia wykonuje? 

Ellie Goulding ćwiczy w skąpym stroju kąpielowym

Ellie Goulding lubi pokazywać na swoich mediach społecznościowych zdjęcia z życia codziennego,licznych występów, a także z ciekawych treningów z obecnym mężem, Casparem. Piosenkarka zdecydowała się po raz kolejny nagrać swój zestaw ćwiczeń i zamieścić go na swoim koncie na Instagramie. 

Ellie GouldingEllie Goulding https://www.instagram.com/elliegoulding/

Pod poprzednimi nagraniami z sali treningowej, fani piosenkarki nie ukrywali zachwytu i podziwu dla wykonywanych przez Goulding ruchów. Artystka może pochwalić się naprawdę wysportowaną sylwetką, którą regularnie pielęgnuje. Na najnowszym filmiku wykonywała przede wszystkim pompki i przysiady, które świetnie działają na mięśnie brzucha i ud. 

Najsilniejsza osoba na świecie.
Nic nie jest lepsze od dobrego treningu.
Tak, dobra robota!

- pisali zachwyceni obserwatorzy. 

Jak widać, piosenkarka opiera swoją aktywność na treningu funkcjonalnym. Wykorzystuje ciężar własnego ciała, a także hantle i sztangi. Artystka uwielbia również boks, który pozytywnie wpływa na utratę kilogramów, wzmacnia psychikę, poprawia koncentrację, a także dodaje energii i rozładowuje stres. 

Musimy przyznać, że trening Ellie Goulding, zwłaszcza podczas miesiąca miodowego, robi wrażenie. Gratulujemy formy i czekamy na więcej nagrań z sali ćwiczeń!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.