Iwona Węgrowska zdradziła, ile zostało jej kilogramów do osiągnięcia wymarzonej wagi. Efekty są imponujące

Iwona Węgrowska już od pewnego czasu zamieszcza na swoim instagramie zdjęcia, na których opisuje swoją przemianę i to, ile jej jeszcze zostało do wymarzonej wagi. Zdjęć pojawia się sporo, a kilogramy znikają w oczach. Ile aktualnie waży piosenkarka?

Iwona Węgrowska usilnie pragnie osiągnąć wymarzony efekt, dzięki któremu wreszcie poczuje się dobrze w swoim ciele. Otwarcie przyznaje na swoim koncie na Instagramie, że jej wymarzoną wagą jest 50 kilogramów. Celebrytka nie poddaje się i można powiedzieć, że z dnia na dzień jest bliżej osiągnięcia swojego celu. Ostatnio znów zamieściła w sieci zdjęcia, na którym widać, że zbędne centymetry w talii znikają w mgnieniu oka. 

Iwona Węgrowska coraz bliżej upragnionej wagi

Iwona Węgrowska już prawie może pochwalić się, że dotarła w to miejsce, o którym od dawna marzyła. Artystka wielokrotnie wspominała już o tym, że podjęła treningi EMS, które polegają na elektrostymulacji mięśni. Wszystko po to, by osiągnąć wagę idealną i móc cieszyć się szczupłym ciałem. 

 

Celebrytka przyznała, że obecnie waży dokładnie 54 kilogramy. Jak widać, by osiągnąć upragniony efekt,  musi zgubić jeszcze 4 zbędne. Warto jednak dodać, że jeszcze niedawno, a dokładnie tydzień temu, gwiazda ważyła 55 kilo i zaprezentowała się w skąpym, różowym bikini

Jeszcze 4 kg. Koniec 3-go tygodnia będzie w piątek. Od dziś zaczynam jeść składniki, które są wskazane dla mojej grupy krwi.I tak kolejne dwa tygodnie i na razie stopuję.

- napisała w opisie zdjęcia Węgrowska. 

Fani nieustannie kibicują swojej idolce i wierzą, że cel jest już naprawdę blisko. Pod najnowszym zdjęciem jeszcze nie pojawiły się jakiekolwiek komentarze od obserwatorów, jednak poprzednie posty piosenkarki pełne były przychylnych i pełnych entuzjazmu słów. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak dalej śledzić tę metamorfozę i życzyć powodzenia w jej realizacji. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.