Angelika Mucha pokazała swoim fanom jak ćwiczy. Podnoszone ciężary robią wrażenie

Angelika Mucha to znana youtuberka, która zamieszcza swoje nagrania pod pseudonimem Littlemoonster96, głównie o tematyce modowo-urodowej. Na swoim koncie ma także występ w programie "Taniec z Gwiazdami", czy "Agent-Gwiazdy". Teraz pochwaliła się swoim obserwatorom, jakie ćwiczenia wykonuje na siłowni.

Angelika Mucha to polska youtuberka, która zgromadziła wokół siebie tysiące obserwatorów i pojawiła się między innymi na okładce magazynu "Be Active". Choć dziewczyna jest wciąż bardzo młoda, a niedawno dopiero rozpoczęła studia, na Instagramie śledzi ją już ponad półtora miliona obserwatorów, którzy bacznie obserwują kadry z życia ich idolki. Ostatnio Mucha postanowiła się z nimi podzielić nagraniem ze swojego treningu. Jego przebieg robi wrażenie! 

Angelika Mucha pokazała swój przykładowy trening

Mucha już wcześniej udowodniła, że interesuje się fitnessem i sportem. Podczas współpracy nad okładką magazynu Ewy Chodakowskiej, "Be Active", pojawiło się wiele kontrowersji dotyczących jej sylwetki i kondycji. Youtuberka ostatnio jednak udowodniła, że podczas treningów na siłowni daje z siebie wszystko i nie odpuszcza, nawet pomimo zmęczenia. 

Angelika Mucha na treninguAngelika Mucha na treningu https://www.instagram.com/littlemooonster96/

Angelika trenowała z kulą, wykonując przy tym wyskoki do tyłu. Dziewczyna podjęła także miesięczne wyzwanie fitness, podczas którego nie będzie wychodziła na żadne imprezy ani ogólnie wieczorami z domu. 

Na nagraniu pojawił się także trener celebrytki, rozpoznawalny pod instagramowym pseudonimem Gauer Fitness. Trenuje on także takie gwiazdy, jak Julię Wieniawę, Dawida Kwiatkowskiego czy youtuberkę Mamiko Yoko. 

Youtuberka także zapragnęła pochwalić się swoją formą i jak widać są efekty jej ciężkich ćwiczeń pod okiem doświadczonego instruktora. Forma Angeliki i motywacja naprawdę robią wrażenie. Chcielibyście zobaczyć więcej nagrań Angeliki, które nagrywa podczas ćwiczeń?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.