W "Top Model" pojawiła się była siatkarka Natalia Perlińska. Ma boskie ciało!

W poniedziałek w drugim odcinku "Top Model" na wybiegu przed jurorami mogliśmy zobaczyć byłą siatkarkę Natalię Perlińską. Choć na początku nie zachwyciła jurorów, to i tak udało jej się przejść do kolejnego etapu.

Znamy już takie historie, kiedy to w "Top Model" przed jurorami pojawiali się sportowcy lub byli sportowcy. Takim przykładem może być Adam Niedźwiedź, który w dzieciństwie trenował judo ze swoją siostrą, a później był zawodnikiem MMA. Chyba nikogo nie zdziwił więc fakt, że Adam przeszedł dalej, bo zachwycił jurorów swoim boskim ciałem. Prawie tak samo było z Natalią Perlińską, która przez lata była siatkarką. Choć na początku Marcin Tyszka nie był zachwycony i porównał ją do słupa soli, który boi się chodzić, ostatecznie Natalia przekonała jurorów do siebie i tym samym przeszła do kolejnego etapu. 

Natalia Perlińska w "Top Model" 

Natalia Perlińska ma 31 lat i pochodzi z Rzeszowa. Przez wiele lat grała w siatkówkę klubach z Krosna, Myślenic, Gliwic, Bielska-Białej, Dąbrowy Górniczej oraz w Danii, Austrii i Belgii. Teraz, jak sama przyznała, przyszedł czas na sportową emeryturę i nowe wyzwania. 

Podczas minionych mistrzostw Europy w siatkówce kobiet Natalia występowała w roli komentatora w Polsacie Sport. To właśnie telewizja miała być jej kolejnym przystankiem po zawodowej karierze, ale prawdopodobnie te plany musiały ulec lekkiej zmianie, bo jak zobaczyliśmy w poniedziałkowym odcinku "Top Model", udało jej się przejść do kolejnego etapu. 

Dziewczyna, jako że jest byłą siatkarką, to ma świetne predyspozycje na modelkę. Mierzy 188 cm i jest szczupła. Jednak jak na prawdziwego sportowca przystało - również bardzo umięśniona. Na Instagramie fani rozpływają się nad jej boskim ciałem. 

 

Natalia Perlińska w kolejnym etapie Top Model 

Na oficjalnym profilu Top Model pojawiło się zdjęcie Natalii Perlińskiej, pod którym posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy. 

Bardzo sympatyczna dziewczyna i przede wszystkim ma warunki i jest gotowa do pracy.
Boskie ma ciało.
 Ciało niesamowite, będzie świetnie wyglądać na zdjęciach!

- komentowali fani. 

Oczywiście, pojawiły się również opinie, że Natalia jest za wysoka na modelkę i chyba już... za stara. 

Czy uda jej się w kolejnych odcinkach przekonać do siebie jurorów na czele z Joanną Krupą? Zobaczymy. A wy będziecie jej kibicować? 

Finalistka Top Model Karolina Pisarek opowiedziała nam o chorobie, z którą się zmaga.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.