Majka Jeżowska chudnie w oczach. Uważa, że to zasługa długotrwałego stosowania diety wegetariańskiej

Majka Jeżowska w tym roku skończyła 59 lat. Pomimo wieku piosenkarka wygląda naprawdę dobrze. Czerpie z życia pełnymi garściami, a ostatnio zdecydowała się zdradzić, skąd bierze siłę i czemu zawdzięcza tak wspaniałą figurę. Gwiazda wskazuje na dietę wegetariańską, którą stosuje od ponad 10 lat.

Majka Jeżowska na polskiej scenie muzycznej jest obecna od wielu lat. Był czas, że każdy znał i nucił jej kultową już piosenkę pod tytułem "A ja wolę moją mamę". Także i teraz piosenkarka postrzegana jest jako wulkan energii. Jak przyznaje, zawdzięcza to diecie wegetariańskiej, którą stosuje już od dobrych 10 lat. Jak widać, efekty są naprawdę zaskakujące. Gwiazda także chętnie pokazuje się w bikini. 

 

Fani piosenkarki są szczerze zaskoczeni kondycją i formą swojej idolki. Jeżowska już wielokrotnie przyznawała, że nie jest zwolenniczką kultu młodości. Zdaje sobie sprawę ze swoich niedoskonałości i nie popiera osób, które na siłę chcą zaistnieć w show biznesie. Piosenkarka uważa także, że obecnie wymyśla się wszystko po to, by zatrzymać nieubłaganie mijający czas. 

Dieta wegetariańska 

Dieta wegetariańska wybierana jest obecnie przez wiele gwiazd, które pragną schudnąć i poprawić swoją sylwetkę. Wegetarianizm może okazać się świetny rozwiązaniem i lekiem na wiele cywilizacyjnych chorób. Wiele osób wybiera tę dietę także ze względu na awersję do mięsa. 

Istnieje kilka typów wegetarianizmu. Wśród nich wyróżnia się między innymi: 

 - semiwegetarianizm,

- pescowegetarianizm,

- laktowegetarianizm, 

- weganizm,

- frutarianizm.

Semiwegetarianizm to dieta zbliżona do założeń diety śródziemnomorskiej, stosunkowo rzadko akceptowana przez wegetarian. W czasie jej stosowania zabrania się spożywania mięsa czerwonego i jego przetworów. W jadłospisie można za to zawrzeć białe mięso, ryby i owoce morza, jaja, mleko i jego przetwory. 

Weganizm całkowicie wyklucza z menu mięso czerwone, mięso drobiowe, przetwory mięsne, jajka, nabiał, ryby i owoce morza, podroby. Spożywać za to można owoce i warzywa oraz nasiona roślin strączkowych. 

Na diecie wegetariańskiej można sporo schudnąć i oczyścić organizm. Dieta jest bogata w witaminę C. Produkty spożywane w czasie jej stosowania mają małą gęstość energetyczną, a dużą gęstość odżywczą.

Uwaga! Każda osoba powinna indywidualnie konsultować dietę ze specjalistą. Należy pamiętać, że nie każdy może pozwolić sobie na tego rodzaju sposób odżywiania. 

Zdrowa dieta i treningi to podstawa w trakcie odchudzania. Ta gwiazda schudła aż 15 kilogramów. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.