Anna Lewandowska wydała kalendarz. Premiera odbędzie się 18 września. Internauci zachwyceni okładką: Przepiękna

Anna Lewandowska poinformowała swoich fanów, że już powstał jej nowy kalendarz na 2020 rok. Premiera odbędzie się 18 września. Trenerka na Instagramie nie ukrywa radości. Zdradziła też, czego jej fani mogą się tym razem spodziewać.

Anna Lewandowska od trzech lat przygotowuje dla swoich fanów kalendarze motywacyjne. Umieszcza w nim porady, które pomagają jego posiadaczom w zrzuceniu wagi oraz w wytrwaniu w zmianie nawyków. Trenerka chce w ten sposób uczestniczyć każdego dnia w życiu osób, dla których jest motywacją. Na Instagramie właśnie zapowiedziała, że tegoroczne wydanie jest już gotowe i niedługo trafi do sprzedaży.

Anna Lewandowska wydaje kalendarz

Radosną nowiną pochwaliła się na swoim profilu. Dodała post, w którym zdradziła, że w tym roku kalendarz będzie nosić nazwę: "Twój Rok 2020. 12 kroków do pełni życia". Jak tłumaczy, "rok to prawdziwy skarbiec bezcennych chwil, a "żadnego dnia nie się przeżyć ponownie". W każdym miesiącu pojawiają się więc nowe wyzwania oraz cele, które chcemy osiągnąć. Lewandowska chce wesprzeć więc swoich fanów podczas drogi do ich realizacji.

Jak już wspomnieliśmy, premiera kalendarza odbędzie się 18 września. Co więcej, wiemy już wygląda okładka. "Lewa" pochwaliła się nią na Instagramie. Trenerka, siedząca ze skrzyżowanymi nogami na tarasie przed domem, ubrana jest w żółtą bluzkę i obdarza fanów radosnym uśmiechem. Internautom bardzo się to zdjęcie podoba i zostawili oni wiele komplementów pod jej adresem. Zapewniają też, że na pewno kupią egzemplarz i nie mogą się doczekać, kiedy znajdzie się on w ich posiadaniu. 

Przepiękna okładka! Jak zawsze klasa.
Cudna, taka subtelna.
Wspaniała okładka Aniu. W twoich wydaniach oprawa graficzna jest zawsze na najwyższym poziomie- zachwycają się.
 

Ewa Chodakowska - kalendarz

Kalendarz Anny Lewandowskiej w tym roku wychodzi kilka dni później niż wydawnictwo Ewy Chodakowskiej. Ich terminarze z poradami znacznie się różnią. "Choda" zaproponowała swoim zwolennikom do wyboru dwie wersje kolorystyczne: elegancką czerń oraz subtelny pastelowy róż. W środku znalazły się m.in. dietetyczne wyzwania na każdy miesiąc, zdrowe przepisy oraz sporą dawkę motywacji. Więcej dowiedziecie się o nim TUTAJ.

Anna Lewandowska chodzi na randki? Czego jeszcze o niej nie wiemy? 

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.