Coraz chudsza Katarzyna Skrzynecka. "Chciałem coś napisać, ale szukam szczęki pod stołem"

Katarzyna Skrzynecka od dawna zachwyca swoją metamorfozą. Od pewnego czasu możemy oglądać coraz to nowe zdjęcia, na których aktorka i piosenkarka wygląda na coraz chudszą. Taki był plan gwiazdy i jak widać, jest skutecznie realizowany.

Katarzyna Skrzynecka kilka tygodni temu ogłosiła na swoim instagramie, że udało jej się schudnąć 10 kilogramów. Pisaliśmy o tym fakcie mocno poruszeni, podobnie, jak fani gwiazdy. I rzeczywiście - nowy image prezentował się naprawdę dobrze. Aktorka jednak nie miała zamiaru na tym skończyć. Jak widać, swój plan metamorfozy skrupulatnie wprowadza w życie i cieszy się efektami swojej pracy. 

Coraz chudsza Katarzyna Skrzynecka

Nie obyło się bez dopytywań, na jakiej diecie znalazła się Skrzynecka. Piosenkarka odpowiedziała im, że stosuje dietę bliską zasadom detoksu dr Dąbrowskiej. Na diecie nie wolno spożywać pieczywa, jakichkolwiek produktów mącznych, cukru, mięsa, mleka, serów i nabiału, jajek, ryb i owoców morza. Nawet tak rygorystyczne zasady nie przestraszyły gwiazdy. 

 

Skrzynecka wciąż chwili się nowymi kadrami ze swojej metamorfozy. Ostatnio zamieściła na swoim profilu na instagramie zdjęcie, na którym wypoczywa w słonecznej Grecji. Obserwatorzy nie szczędzili komplementów 49-letniej aktorce

Pięknie Pani Kasiu!
Zachwycająca!
Mega figurka
Pani Katarzyno fiu fiu :)

- pisali pod zdjęciem. 

Aktorka promienieje i widać to na każdym kadrze. Stosowana dieta mocno jej służy, a efekty robią wrażenie. Zauważają je nie tylko obserwatorzy gwiazdy, ale także cały show biznes. Do tej pory aktorka schudła już 14 kilogramów w osiem tygodni. Pojawiły się także głosy internautów, którzy martwili się jakoby efekt jo-jo. Skrzynecka rozwiała ich wszelkie wątpliwości i zapewniła, że jej to na pewno nie grozi. 

Takie spektakularne metamorfozy wcale nie są czymś niezwykłym. Ta bohaterka także schudła ponad 20 kilogramów. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.