Ewa Chodakowska zdradziła, że sypia nago. Wiemy, dlaczego to robi

Ewa Chodakowska to trenerka personalna i gwiazda polskiego fitnessu. Ekspertka już od dawna przeprowadza rewolucję w świadomości ludzi dotyczącej odchudzania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym ujawniła, że śpi nago.

Ewa Chodakowska to ceniona i szanowana w Polsce trenerka fitnessu. Swoje media społecznościowe wykorzystuje głównie do promowania swoich produktów i dzielenia się ze swoimi obserwatorami cennymi wskazówkami i poradami odnoszących się do zdrowego trybu życia. Trenerka już od dawna zaskakuje swoich fanów. Tym razem na jednej ze swoim relacji na Insta Story ujawniła, że preferuje spanie bez ubrania. Jakie są korzyści ze spania nago? 

Ewa Chodakowska śpi nago

Ewa Chodakowska promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną, która przynosi liczne korzyści zdrowotne. Jej podopieczne już od dawna cenią sobie porady i ćwiczenia oferowane w specjalnych treningach gwiazdy. Chodakowska już wcześniej wymieniała główne mity żywieniowe, w który wszyscy nadal wierzymy, a tym razem obala kolejny mit dotyczący ubrania idealnego do spania. 

Ewa Chodakowska śpi nagoEwa Chodakowska śpi nago https://www.instagram.com/chodakowskaewa/?hl=pl

Ewa Chodakowska, jako mentorka w kwestii zdrowego żywienia, teraz także wypowiada się na temat najzdrowszego sposobu na spanie. 

Tak, tak! Zgadzam się z Wami! Jak do spania to tylko NA GOLASA

- wyznaje trenerka i okrasza swoją relację przyciemnionym zdjęciem. 

Korzyści ze spania na nago

Jedną z podstawowych korzyści ze spania nago jest regulacja temperatury skóry w nocy. Ciało może swobodniej oddychać i nie jest niczym skrępowane. Już od dłuższego czasu pojawia się coraz więcej głosów mówiących o tym, że spanie bez piżamy przynosi wiele korzyści. Jak widać także i Ewa Chodakowska postanowiła podzielić się swoją pozytywną opinią na temat spania nago. 

Jak widać, to także nieoceniona korzyść materialna. Po co wydawać bezsensownie pieniądze na nową piżamę, skoro można je zaoszczędzić i zbliżyć się do swojego partnera.  

Ewa Chodakowska często dzieli się poradami, które sama stosuje w swoim życiu. Zobaczcie, co znajduje się w lodówce trenerki. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.