Julia Wieniawa dawno nie była w tak świetnej formie. "Nie ma wymówek"

Julia Wieniawa to zdecydowanie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Gwiazda od kilku lat trenuje pod okiem trenerów personalnych. Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie mocno wyrzeźbiła ciało.

Julia Wieniawa to miłośniczka aktywnego stylu życia. Gwiazda znana z serialu "Rodzinka.pl" uwielbia wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne, zaczynając od biegania, po jazdę konną, jogę i trening na siłowni. Niedawno Julia zaczęła współpracę z nowym trenerem Tadeuszem Gauerem, a efekty już są widoczne. Na najnowszym zdjęciu, które opublikowała w sieci widać, że poza szczupłym ciałem Julia ma również zarysowane mięśnie brzucha

 
Nie ma wymówek. 

- napisała pod zdjęciem. 

Dieta i trening Julii Wieniawy 

Czy Julia jest na diecie? W "Przerwie na kawę" zdradziła, że owszem, jest na diecie pudełkowej, a liczba jej kalorii może się wydawać mała, ale poza pudełkami Julia dobija kaloryczność innymi produktami, np. sokami. 

1500 kalorii. Wiem, to jest mało, ale jem tyle tylko dlatego, że poza cateringiem piję też soki warzywne, którymi dobijam sobie kalorie. Zawsze wolę mieć poprawkę na to, że a nuż mi się zachce coś podjeść, ale to nie zdarza się często.

Wieniawa jest na diecie wegetariańskiej, bez glutenu i laktozy, bo jak sama przyznała na te dwie ostatnie pozycje, ma nietolerancję. Czy Julia Wieniawa pije alkohol? 

Lubię bardzo napić się winka raz w tygodniu, ale tylko wtedy, kiedy mam cheat day. W tygodniu nie ma szans na alkohol.

- mówi w "Przerwie na kawę". 

Treningi wykonuje pod okiem trenera personalnego w jednej z warszawskich siłowni, ale jak sama przyznała, uwielbia również trenować w grupie. Wtedy wybiera energiczną jogę w Yoga Beat Studio. Efekty jej treningów i diety widać gołym okiem! 

Chcecie wiedzieć, jakie jest ulubione miejsce Julii Wieniawy w Warszawie? Posłuchajcie naszej rozmowy. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.