Jennifer Aniston na okładce magazynu "Instyle". Zdradza, co przeszkadza jej w starzeniu się

Jennifer Aniston to gwiazda światowego formatu. Swoją karierę aktorską rozpoczynała na planie sławnych "Przyjaciół". Aktorka skończyła niedawno 50 lat i wciąż wygląda jak nastolatka. Ostatnio pojawiła się na okładce magazynu "InStyle" i udzieliła szczerego wywiadu.

Jennifer Aniston pojawiła się na majowej okładce "Harper's Baazar". Pozowała nago, ubrana jedynie w krótkie shorty. Od lat gwiazda uznawana jest za jedną z najseksowniejszych i najpiękniejszych aktorek. Wspomniana sesja zdjęciowa odbiła się szerokim echem wśród fanów i obserwatorów Aniston. Podobnie jest i tym razem, bowiem w październiku będziemy mogli oglądać gwiazdkę na okładce magazynu "InStyle". Zobaczyć ją można na pięciu różnych zdjęciach, a dodatkowo opowiedziała trochę o tym, czego nie lubi w starzeniu się. 

Jennifer Aniston na okładce magazynu "Instyle"

Jennifer Aniston własnie w lutym tego roku skończyła przełomowe 50 lat. To był ważny czas dla aktorki. Jednak warto od razu dodać, że każdy, kto spojrzy na zdjęcia aktorki nie będzie mógł uwierzyć w jej prawdziwy wiek. Gwiazda "Przyjaciół" w ostatnim wywiadzie dla magazynu "InStyle" opowiedziała o swojej przeszłości i przy okazji zdradziła, co przeszkadza jej w starzeniu się. 

 

Aniston w swoich odpowiedziach była bardzo dosadna. Nie ukrywała, że najbardziej przejmuje się kilkom szczegółami ze swojego wyglądu. 

Nie będę kłamać, nie chcę siwych włosów. 

- wyznaje aktorka. 

Wszyscy fani serialu "Przyjaciele" doskonale pamiętają cięcia serialowej Rachel. Co sezon zaskakiwała nową  fryzurą. Także i dla Jennifer włosy są bardzo ważne, dlatego obiecała sobie, że będzie regularnie chodzić do fryzjera, w celu uniknięcia niechcianego efektu. Więcej ciekawych faktów z życia gwiazdy na pewno znajdziemy w wywiadzie. 

Jennifer Aniston, pomimo skończonych 50 lat, wciąż wygląda naprawdę rewelacyjnie. Jej wieku nie zdradza ani wygląd, ani charakter. Życzymy kolejnych tak pogodnych lat!

Jennifer Aniston nie potrzeba żadnej diety, ma i tak świetną sylwetkę. Zobacz, która z polskich gwiazd otwarcie przyznaje, że nigdy nie była na diecie

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.