Małgorzata Rozenek-Majdan trenuje podłączona do prądu

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno wróciła do reguralnych trenigów. Okazuje się, że poza tymi na siłowni, gwiazda wykonuje jeszcze modny wśród gwiazd trening, który za pomocą elektrostymulacji mięśni pozwala w krótkim czasie spalić mnóstwo kalorii.

Nie ma lepszego sposobu na utrzymanie szczupłej sylwetki niż regularna aktywność fizyczna. Wie o tym również Małgorzata Rozenek-Majdan, która niedawno na Instagramie wyznała, że zaczyna walczyć o sześciopak na brzuchu. Wtedy, mogliśmy zobaczyć zdjęcie na siłowni Ewy Chodakowskiej, ale od kilku dni "Perfekcyjna Pani domu" regularnie odwiedza inne miejsce. 

Małgorzata Rozenek-Majdan wspólnie z mężem od jakiegoś czasu stawia na trening EMS, czyli elektrostymulację mięśni. To bardzo popularna wśród gwiazd metoda treningowa. W "Przerwie na kawę" o takim treningu opowiadała nam Odeta Moro. Wideo zobaczycie poniżej

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan wykonuje trening EMS 

Na zdjęciach, które Małgorzata Rozenek-Majdan publikuje na Instagramie widać, że ma na sobie specjalny strój i kamizelkę, do której podłączone są elektrody. Przez nie przepływa prąd, który stymuluje mięśnie do większej pracy. Trening, choć trwa zwykle 30 minut, jest naprawdę wymagający, ale za to efekty można zobaczyć znacznie szybciej niż przy normalnym treningu na siłowni. Oczywiście, należy pamiętać, że aby osiągnąć szczupłą i zdrową sylwetkę aktywność fizyczna zawsze powinna iść w parze ze zdrowym odżywianiem. 

Małgorzata Rozenek-Majdan wykonuje trening EMSMałgorzata Rozenek-Majdan wykonuje trening EMS www.instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek-Majdan zwraca również uwagę na coś bardzo ważnego, o czym niektórzy zapominają, czyli regenerację. 

[...] Według specjalistów medycyny sportowej regeneracja jest prawie tak samo ważna, jak trening.

- napisała. 

Jak w takim razie wygląda jej regeneracja? Żona Radosława Majdana stawia na rollowanie zmęczonych mięśni po treningu, drenaż limfatyczny. 

Trzeba przyznać, że treningi przynoszą efekty, bo gwiazda wygląda pięknie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.