Anna Dereszowska ma boską formę. Wiemy, jak dba o siebie i z kim ćwiczy

Anna Dereszowska może pochwalić się naprawdę boską sylwetką. Aktorka w najnowszym wpisie na Instagramie przyznała, dzięki czemu udaje jej się utrzymać tak świetną formę.

Anna Dereszowska to jedna z popularniejszych aktorek w Polsce. Gwiazda od lat może pochwalić się szczupłą sylwetką. W czym tkwi jej sekret? Z pewnością nie w restrykcyjnej diecie, bo gwiazda w swoich social mediach chętnie pokazuje jak je lody, czy ciasta

[...] Przyjechałam po sernik dla cioci, a tu takie druzgocące wieści!!! Dranie jakieś koło południa wszystkie ciasta wykupili. Co mi pozostało... zjeść domowego, naturalnego, kokosowego loda i poczekać na bezy, które właśnie wychodziły z pieca. Jeszcze 15 minut i byłoby też brownie, ale pomyślałam, że to już zbyt wiele dla mojego sumienia.

- napisała pod jednym ze zdjęć na Instagramie. 

Jak w takim razie dba o siebie Anna Dereszowska? 

Anna Dereszowska trenuje z Anną Lewandowską 

Anna Dereszowska dołączyła również do grona gwiazd, które trenują z aplikacją Anny Lewandowskiej Diet&Training by Ann. Aktorka zdradziła, że gra również w tenisa. 

Wczoraj byłam na tenisie, poćwiczyłam z @annalewandowskahpba.
 

Poza tymi aktywnościami gwiazda jeździ na nartach, snowboardzie, biega, jeździ konno i pływa. W 2018 roku na swoim Instagramie napisała, że lubi siebie wysportowaną i w dobrej formie. 

Lubię siebie wysportowaną i w dobrej formie. Taka, bardziej lubię świat i częściej się do niego uśmiecham, a on odwzajemnia mój uśmiech.

Nie da się ukryć, że gwiazda wygląda pięknie! 

Jeżeli też chcecie osiągnąć szczupłą i wysportowaną sylwetkę, wypróbujcie trening stabilizacyjny, który świetnie się w tym sprawdzi. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.