Laura Samojłowicz promienieje. Fani od razu zauważyli jej szczupłą sylwetkę

Laura Samojłowicz to aktorka, która w show biznesie jest już jakiś czas. Do tej pory rzadko pojawiała się na imprezach, jednak ostatnio postanowiła zrobić wyjątek. Przyszła na drugie urodziny salonu "Spiękniej". Fani od razu zauważyli jej metamorfozę i kilka kilogramów mniej.

Laura Samojłowicz ostatnio zniknęła ze świata show biznesu i postanowiła usunąć się w cień. Wczoraj zrobiła jednak wyjątek i pojawiła się w ciekawej kreacji na drugich urodzinach salonu "Spiękniej", który należy do Julii Kamieńskiej. Uwagę jej fanów od razu przyciągnął fakt, że aktorka wygląda znacznie szczuplej, niż jeszcze kilka tygodni temu. 

Szczuplejsza Laura Samojłowicz w czarnej kreacji

Czy Laura Samojłowicz rzeczywiście schudła? Wszystko wskazuje na to, że tak. Aktorka na imprezę branżową zdecydowała się założyć czarny top i ołówkową spódnicę, która idealnie podkreśliła jej figurę. Obserwatorzy aktorki od razu skomplementowali jej wygląd. 

 
Piękna
Śliczna kobieta!

- pisali pod zdjęciem. 

Niestety nie wiemy, jak wygląda obecna dieta aktorki. Widzimy jednak, że aktorka prezentuje się naprawdę świetnie, zarówno w kreacji, jak i w nowej odsłonie. 

Nie tylko Laura Samojłowicz, czy Karolina Szostka przeszły ciekawą metamorfozę. Te gwiazdy też zmieniły się nie do poznania. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.