Jennifer Lopez pokazała swoje naturalne ciało w kostiumie kąpielowym. Jej figura robi wrażenie

Jennifer Lopez to gwiazda, która może pochwalić się nienaganną sylwetką, a najnowsze zdjęcia tylko to potwierdzają. Nietknięte przez grafika, zupełnie naturalne. Tak prezentuje się naturalna J Lo podczas ostatnich dni wakacji.

Jennifer Lopez zaprezentowała się na jachcie w jednoczęściowym stroju kąpielowym, dość mocno opinających sylwetkę gwiazdy. Strój ma także wiele mówiący napis "forever young". Patrząc na te kadry, aż trudno uwierzyć, że piosenkarka skończyła własnie 50 lat. 

Jennifer Lopez pozuje w kostiumie kąpielowym na jachcie

Ta spontaniczna sesja zdjęciowa wywołała naprawę wiele komentarzy. Początkowo J Lo wyszła na pomost, z którego skacze się do wody, okryta delikatną, pomarańczową narzutką. Szybko jednak z niej zrezygnowała i zaczęła pozować jedynie w kostiumie kąpielowym. 

 

Artystka wygląda naprawdę świetnie, a jej fani podkreślają to na każdym kroku. Jak można było przypuszczać, pod zdjęciem pojawiło się sporo komplementów pod adresem piosenkarki. 

Jesteś zdecydowanie zbyt piękna
#foreveryoung
Urocza

- komentowali fani. 

Obserwatorzy J Lo od lat zastanawiają się, jak wygląda dieta ich idolki i jak osiągnęła ona taki wygląd w tym wieku. Artystka kieruje się kilkoma sprawdzonymi zasadami. Przede wszystkim pamięta, by pić dużo wody i unikać kofeiny i alkoholu. Uwielbia tylko zdrowe przekąski i nigdy nie łamie swoich reguł. Jest konsekwentna w swoich działaniach. Wybiera pyszne owoce i warzywa, unika węglowodanów

Zobaczcie, jak swoje 50. urodziny świętowała Jennifer Lopez. Jej mąż przygotował dla niej specjalną niespodziankę!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.